Amazon

Prekyba AMAZON – Techniniai Pagrindai

(5 reviews)
359.00€
klaido walpaper 2

Norite išmokti prekiauti Amazon platformoje, bet nežinote nuo ko pradėti?

Kviečiu prisijungti prie pirmųjų Lietuvoje profesionalių „Amazon“ mokymų. Šių kursų metu įgysite svarbiausius prekybos „Amazon“ platformoje pagrindus bei gausite galimybę toliau plėsti savo žinias uždaroje Facebook grupėje.

Prekyba Amazon - Techniniai Pagrindai

• Kursų peržiūra galioja neribotą laiką.

• Vaizdo medžiagą galite pradėti žiūrėti iškart įsigiję kursus.

• Visus šių kursų atnaujinimus mokiniai gauna nemokamai

 

Įsigiję šiuos mokymus būsite prijungti prie uždaros „Facebook“ grupės

• Visi kartu sprendžiame iškilusias problemas.

• Nuolat vykdome diskusijas apie „Amazon“ naujoves ir naujus triukus.

• Visi nariai gauna prieigą prie naujų modulių.

• Turėsite galimybę pasiūlyti idėjų mokymams.

• Visada galėsite užduoti grupėje man klausimus.

• Galėsite bendrauti ar netgi dirbti kartu su bendraminčiais, esančiais grupėje.

Apie lektorių:

Sveiki, aš – Klaidas Šiuipys – lektorius, „Amazon“ prekybos konsultantas, paskyrų administratorius ir ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 2015 metų. Konsultuoju dešimtis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju ir moderuoju „FBA Lietuva“ susitikimus, taip pat esu BZNStart mokymų, bei „Amazon Mokymai Pažengusiems“ pranešėjas.

Dirbu su „Amazon“ nuo A iki Ž: optimizuoju produktų vidinio programavimo dalį, sprendžiu problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padedu kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Taip pat koordinuoju darbą su rašytojais, dizaineriais, fotografais ar kitais laisvai samdomais darbuotojais, kurių dažnai gali prireikti didesniuose projektuose.

Kadangi „Amazon“ platforma nuolat tobulėja ir keičiasi, stengiuosi neatsilikti: gilinu savo žinias bendraudamas su kitais pardavėjais, dalyvauju FBA susitikimuose ir konferencijose, seminaruose, komercinėse užsienio parodose ir t.t.
Dirbdamas su savo klientais ilgainiui pastebėjau, kad daugumai paprasčiausiai trūksta bazinių „Amazon“ žinių. Būtent todėl nusprendžiau sukurti pirmuosius lietuviškus „Amazon FBA“ kursus, kurie padėtų užpildyti šią spragą.

DĖMESIO – šie mokymai nėra skirti drop shipping verslo modėliui. Amazon FBA yra prekyba iš Amazon sandėlių. “Prekyba AMAZON – techniniai pagrindai” kursuose informacija aktuali ir FBM (prekyba iš pardavėjo sandėlių) pardavėjams.

 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

1. Ar reikia tobulai mokėti anglų kalbą, kad prekiautum Amazone?

Tobulas anglų kalbos mokėjimas nebūtinas norint prekiauti Amazone. Esu dirbęs ir dirbu su nemažai Amazon pardavėjų, kurie anglų k. supranta minimaliai, naudoja Google vertėją, o kadangi mokymų turinys yra lietuviškas, jums nebus problemos išmokti pagrindus net ir nemokant anglų k.

2. Ar užtenka peržiūrėti visus mokymus vieną kartą, kad tapčiau Amazon profesionalu?

Tikrai ne, mokiniai mano kursus kartoja keletą kartų. Kiekvieną kartą žiūrėdami žmonės išgirsta kažką naujo. Dažniausia praktika yra peržiūrėti visus mokymus prieš pradedant dirbti, o pradėjus darbą žiūrėti būtent tuo momentu reikalingus modulius. Svarbiausia yra suprasti, kad vien tik vaizdo turinio supratimas negarantuoja sėkmės, jums reikės dirbti. Tik pritaikę kursuose gautą informaciją realioje praktikoje, gausite gerus rezultatus. Kai pradėsite aktyviai prekiauti Amazon platformoje, jums gali kilti klausimų, kurių atsakymų nėra kursuose. Būtent tam yra sukurta uždara Facebook grupė.

3. Ar įsigijęs kursus galėsiu nemokamai konsultuotis su instruktoriumi?

Klaido konsultacijos yra mokamos, tačiau jis mielai padeda ir atsako į visus klausimus uždaroje Facebook grupėje ir modulių komentaruose. Facebook grupėje taip pat organizuojami grupiniai pokalbiai, kurių metu galite iš anksto klausti arba gyvai užklausti norimų klausimų ir toliau vystyti diskusiją su Klaidu.

4. Prie Amazon paskyros dirbame dviese, ar galėsime prie uždaros Facebook grupės prisijungti kartu?

Prie Facebook grupės yra pridedamas arba vienas asmuo, kuris įsigijo kursus, arba vienas Facebook verslo puslapis.

5. Kokia kursų trukmė?

Kursuose yra 18 valandų vaizdo medžiagos (2019m. spalio mėn.). Kursai yra nuolat pildomi.

6. Ar reikės pirkti šių mokymų atnaujinimus?

Nauji mokymų modulių naujinimai esamiems mokiniams yra nemokami.

7. Jau prekiauju Amazon platformoje, ar man bus aktualūs šie kursai?

„Prekyba Amazon – Techniniai Pagrindai“ mokymai yra labiausiai orientuoti į pradedančiuosius Amazon pardavėjus, tačiau kursus peržiūrėję ir patyrę pardavėjai, teigė kad mokymuose yra nemažai medžiagos, kuri yra aktuali net ir pažengusiems pardavėjams. Mano rekomendacija būtų atidžiai perskaityti visą turinį ir nuspręsti ar yra Jums įdomių ir aktualių temų.

8. Neturiu visiškai jokio supratimo apie Amazon, ar galiu pirkti mokymus?

Jeigu norite prekiauti Amazon platformoje ir turite bent minimalų supratimą, kas yra verslas, šie mokymai jums sutaupys labai daug laiko (bei pinigų) ir padės suprasti pagrindinius principus prekiaujant vienoje didžiausių e-komercijos platformų – “Amazon”.

9. Ar šie mokymai yra apie „Drop Shipping“?

Šie mokymai yra orientuoti į savo prekės ženklo (angl. „Private-Label“) prekybą Amazon platformoje. Dažniausiai tai yra FBA (siuntimas iš Amazon sandėlių) verslo modelis, tačiau mokymai yra ne mažiau naudingi ir pardavėjams, kurie siunčia prekes iš savo sandėlių. Mokymai NĖRA skirti „Drop Shipping“ verslo modeliui.

10. Kiek daug sužinosiu naujos ir dar negirdėtos informacijos?

Vėlgi, vienareikšmiško atsakymo čia nėra. Jeigu esate tik minimaliai domėjęsi Amazon, tikriausiai beveik viskas, ką išgirsite, bus nauja ir naudinga. Jeigu jau esate patyręs Amazon pardavėjas, naujos informacijos daug nebus, tačiau net ir keletas naudingų patarimų gali padėti jums sutaupyti nemažus pinigus.

11. Ar peržiūrėjęs kursus iš karto galėsiu pradėti pardavinėti Amazon platformoje?

Žinoma. Negaliu garantuoti, kad iš karto turėsite „best-sellerį“, tačiau pradėti prekiauti tikrai galėsite, o šios pradinės žinios leis daug greičiau vystyti verslą. Šiuose mokymuose susipažinsite su visu Amazon verslo procesu: kaip rasti produktą, papildyti kortelę, susipažinsite su siuntimo politika, reklama ir t.t. To tikrai pakaks Amazon verslo pradžiai ir tolesniems veiksmams.

Apie Kursus

 • Studentai 135 studentai
 • Lessons80
 • Maks. Studentai1000
 • Trukmė18 hour
 • įgūdžių lygiaiall
 • KalbaLietuviškai
 • Pakartokite kursąN/A

Instruktorius

5.0
5 total
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0

Įvertinimai

 • Raimundas

  AČIŪ!

  Puikūs kursai. Informacija pateikta sistemingai ir suprantamai, daug naudingos informacijos pradedančiam ir ne tik. Rekomenduoju!
 • Gvidas

  AMAZON FBA

  Tiesiog tobulai pastatyti kursai, su visa reikiama informacija tiek naujokui, tiek pažengusiam. Jei kyla klausimų parašau instruktoriui Klaidui ir gaunu visą reikiamą informaciją.
 • Vilmantas

  PUIKUS KURSAS STARTUI AMAZON

  Atvirai pasakius, dalį informacijos žinojau, turiu ir užsienietiškų kursų medžiagos, ir FBA Lietuva grupės postų daug perskaitęs, bet šie mokymai yra geriausia, ką esu matęs. Puiki dikcija, sukramtyta ir puikiai perteikiama medžiaga, sužinojau kiekviename modulyje tikrai daug naujų dalykų. Na, visa medžiaga viršijo mano lūkesčius. Apibūdinant šį projektą pora žodžių… Labai solidu
 • fashion

  Pradejau nuo kuponiuku strategijos, sie mokymai buvo butini norint testi darba Amazon savarankiskai. Sutaupe daug laiko atsakant i mano klausymus ir dar daug info kurios net nebuvau girdejusi. Aciu !
 • mbtetma

  REKOMENDUOJAME!

  Kursai pranoko visus jiems keliamus lūkesčius. Lektorius į kursus sudėjo ne tik techninius dalykus, bet ir daug asmeninės patirties bei patarimų. LABAI REKOMENDUOJAME!!!