Naujienos

DS Mokykla

JUODAS PENKTADIENIO IŠPARDAVIMAS DROPSHIPPINGO MOKYKLOJE

Dropshippingo mokykla išpardavimų neorganizuoja. Mes vertiname informaciją ir jos kokybę, bendruomenę ir neesame orientuoti į mokymų pardavimų kiekį. Tačiau šį juodąjį penktadienį pasidavėme ir mes. Niekada nebuvo tokio išpardavimo ir vargu ar dar kada bus. Taigi straipsnis skirtas informuoti jus, kad turite neeilinę galimybę prisijungti prie mūsų arba praplėsti savo žinias už juokingą kainą.

Dropshippingas iš Kinijos 2.0 (Dropshipping from China 2.0)

Nuoroda https://dropshippingcourses.com/course/dropshipping-from-china-lithuanian-language/

Buvusi kaina 99eu. Dabar tik 59eu. Tai pagrindinis Dropshippingo mokyklos kursas, kurį peržiūrėję esate prijungiami prie profesionalios dropshipperių bendruomenės. Verta. Verta pirkti ne kiek dėl kursų, kiek dėl “chebros”. Vidiniai mokyklos renginiai, susitikimai, suvažiavimai, svarbi informacija, pokalbiai, klausimai – atsakymai ir taip toliau. Jaukiausia vieta kokią galite įsivaizduoti.

Amazon Dropshippingas – Kuponiukų strategija (Amazon Dropshipping – Coupons Strategy)

Nuoroda https://dropshippingcourses.com/course/amazon-dropshipping-coupons-strategy/

Buvusi kaina 39.99eu. Dabar tik 15eu. Amazon Dropshippingas (naudojant Amazon kaip pardavimo vietą) yra labai menkai apipasakojama strategija. Šis kursas ir ši strategija gali būti Jūsų pažintis su amazon. Kaip bebūtų – šią strategiją ir šį kursą labiau rekomenduoju pažengusiems ir jau susipažinusiems, paragavusiems dropshippingo. Lengvas būdas smalsiai įžengti į Amazon.

Nemokama grupė pokalbiams apie Amazon Dropshippingą : https://www.facebook.com/groups/565002693951810/

DS Buhalterijos kursas – DS Bookkeeping Course (Lithuanian language)

Nuoroda: https://dropshippingcourses.com/course/ds-buhalterijos-kursai/

Buvusi kaina 159eu. Dabar tik 89e. Profesionali savo srities žinovė paruošė bazinį kursą tiems, kas neturiu jokio suvokimo apie buhalteriją. Po šio kurso buhalteriais netapsite, tačiau įgausite žinių reikalingų suvokti kaip tvarkoma buhalterija, rasite naudingų nuolaidų ir galimybę užduoti jums opius klausimus.

Virtualių asistentų kursas (Virtual Assistants Training Course (Lithuanian language))

Nuoroda: https://dropshippingcourses.com/course/virtual-assistants-training-course-lithuanian-language/

Buvusi kaina 69eu. Dabar tik 29eu. Bazinė informacija apie virtualių asistentų samdymą ir jų pagalbą jūsų versle. Daugelis žmonių į savo verslą bijo pasisamdyti asistentus, nors iš esmės tai tik didins verslo apimtis. Kursas sukurtas šioms baimėms išsklaidyti ir aptarti techninę virtualių asistentų samdymo pusę.

Paskyros registracijos paslauga

Nuoroda: https://dropshippingcourses.com/product/account-registration-service/

Buvusi kaina 159.99eu.  Dabar 119.99eu. Naujokams nerekomenduojama paslauga, o tiems kurie vis atidėliojot tai geresnės progos nebus.

Ačiū ir sėkmės šviečiantis <3

 

Straipsnį ruošė: Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti, publikuoti, viešinti, dalintis, plagijuoti šį straipsnį ir jame esančią medžiagą be tinklapio savininko UAB “Tarptautinės prekybos mokykla” sutikimo arba nenurodžius šaltinio dsmokykla.lt

Indrė Prichockaitė

Psidalinkite šiek tiek biografinės informacijos, kad galėtumėte užpildyti savo profilį. Tai gali būti rodoma ir viešai.

Parašykite komentarą