Kas yra Dropshippingas?

Dropshipping – kas tai? 

 

Tai verslas internetu, kurį kurti ir plėsti reikia tik užsispyrimo ir kantrybės. Tai – perpardavinėjimas prekių, kurių Jūs neturite ir nesandėliuojate. Prekes įsigyjate tik tuomet, kai faktiškai parduodate ir jų gavėjas iš karto tampa Jūsų klientu.

Kas yra dropshipping’as ir kaip jis veikia, vaizduoja paprasta schema, pateikiama žemiau. Šiame versle dalyvauja trys šalys t.y.  Vartotojas (Pirkėjas/klientas),  Dropship’eris  (gamintojas/tiekėjas/didmenininkas) ir Jūs  (perpardavėjas/Tarpininkas).

Verslo modelis yra itin paprastas, tačiau kupinas smulkmenų, apie kurias mokomės, diskutuojame Dropshippingo mokykloje . 
 

Ko reikia norint užsiimti šiuo verslu?

 • Tikslų;
 • Kantrybės;
 • Užsispyrimo.​​;
 • Kompiuterio;
 • Interneto.

 

Kiek galime uždirbti užsiimdami dropshippingu?
Nėra visiškai jokių pajamų lubų. Viskas priklauso nuo Jūsų pačių ir Jūsų tikslų. Dirbant tikslo link, galima pajamas sistemingai didinti.

Kaip dirbti? 

1. Prisiregistruojame tinklapiuose:
    1.1 Kuriuose talpinsime parduodamų prekių skelbimus (pvz. Ebay);
    1.2 Iš kurių pirksime prekes, kurias parduosite (pvz. Amazon, Aliexpress);
    1.3 Sistemose kuriomis atsiskaitysime su dropship’eriu ir gausime pinigus iš pirkėjo (PayPal, banko kortelės aktyvavimas);
2. Randame prekes, kurias parduosime tiekėjo tinklapyje;
3. Įkeliame   skelbimus (listings) platformoje, kurioje pardavinėsime;
4. Gavus apmokėjimą, nuperkame prekes pirkėjui;
5. Skaičiuojame pelną.

 

Dabar plačiau aptarkime kiekvieną šių žingsnių. Pabrėžiu – informacija, kuri čia pateikta yra paremta asmenine patirtimi. Visus patarimus galite pakeisti taip, kaip Jums patogiau. 

Registracija

Taigi turite prisiregistruoti tinklapyje ar tinklapiuose, kuriuose pardavinėsite prekes. Populiariausi yra  Ebay,  Amazon ar Shopify parduotuvės kūrimas. Taip pat galite kurti savo elektroninę parduotuvę. Dažniausiai pradedama prekiauti Ebay, o kai viskas pasidaro aišku – keliaujama toliau.

Taip pat turite nuspręsti, kur ieškosite prekių pardavimui. Čia mes, perpardavėjai, renkamės skirtingai. Vieni labiau mėgsta prekes iš Amazon, kiti iš AliExpress, treti randa mažiau pažįstamus tinklapius, tokius kaip Fasttech, Banggood ar panašiai.

​Ir, galiausiai, reikia susitvarkyti su mokėjimo sistemomis. Populiariausia mokėjimo sistema – PayPal. Jeigu prekes pardavinėsite eBay, apmokėjimus už nupirktas prekes gausite į PayPal.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad pinigus gausite į PayPal, o apmokėti turėsite banko kortele. PayPal leidžia išsivesti pinigus į bet kokią banko kortelę su VISA logotipu (VISA electron, VISA virtuon ir t.t. – visos tinkamos) arba į EU banko sąskaitą.   Taigi, svarbu turėti aktyvią banko kortelę, kad galėtumėte gauti pinigus iš PayPal ir atsiskaityti internete. 

Pradedant prekiauti, derėtų atkreipti dėmesį į tai kad, PayPal pradedantiesiems šiek tiek apsunkina gyvenimą. Ką tai reiškia? Aš tai vadinu “pinigų užlaikymu”. Pinigai nebus užlaikomi, kuomet nuo pirmos prekės pardavimo praeis 90 dienų, kuomet būsite pardavę 25 prekes, kurių bendra suma sieks 250 USD. Pinigai bus užlaikomi 21 dieną nuo jų gavimo, arba iki prekės pritatymo, jeigu yra siuntos sekimo numeris (tracking number) ir tai gali matyti PayPal. 

Prekių paieška

Taigi visos paskyros sutvarkytos. Visas jas turime. Bėgant laikui, reikės įkelti dokumentus, susitvarkyti limitus savo paskyrose. Tačiau dabar, po registracijos, iš karto galime pradėti ieškoti prekių ir jomis prekiauti. Youtube yra gausu vaizdo įrašų, kaip ieškoti prekių Amazon. Iš tiesų, tai kiekvienas mūsų renkamės patys ką ir kaip parduosime. 

Pradžioje siūlyčiau prekiauti nebrangiomis prekėmis (laidinės pelės, automobilių lipdukai, niekučiai vaikams ir pan.), kadangi pirmąsias tris savaites Jums reikės apyvartinių pinigų. Kol išsikovosite pagarbą iš PayPal, tol teks šiek tiek pavargti. Taip yra tam, kad PayPal galėtų įsitikinti Jūsų, kaip pardavėjo, patikimumu. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad čia Jūs investuosite pinigus tik tuomet, kai jau žinosite, kokios sumos pavidalu jie Jums grįš. Pavadinčiau tai VERSLU BE RIZIKOS. ​

Skelbimo įdėjimas 

Tai – vienas svarbiausių dalykų šiame versle. Tai yra tas žingsnis, kuris ir atneš pelną, bei kurs įdirbį.
***Įsidėmėkite, jog  reikia teisingai apsiskaičiuoti kainą, nes Ebay ir PayPal pasiima mokestį sau.

Kaip skaičiuoti galutinę prekės kainą, pateikiame žemiau:

 • Ebay mokestis – 12,1 %. parduotos prekės vertės;
 • PayPal mokestis – 5,2 %  + 0.35 ct gaunamų pinigų (apytiksliai).

Pardavimas ir užsakymas

Taigi, radome prekes, įdėjome skelbimus ir laukiame. Žinoma, stebime, kiek peržiūrų surinkome ir nekantraujame. Ebay turi programėlę ir ją suinstaliavę savo telefone, gausite pranešimą apie pardavimą. Ir štai –  chi-chink – pirmasis Jūsų pardavimas. Čia kyla bene daugiausia klausimų  – o ką daryti dabar? Ir, žinoma, jaudulys stipresnis nei kada nors anksčiau – kaip padaryti kad viskas būtų gerai?
Visų pirma –  patikrinkite ar prekė apmokėta.

 1. Patikrinome. Jeigu prekė neapmokėta – siunčiame sąskaitą (Send invoice), jeigu apmokėta – perkam prekę!;
 2. Susirandame savo prekę tinklapyje, kuriame ją išsirinkome prieš dedant skelbimą (Listing);
 3. Ir – atsakingiausias momentas – nuperkate ją žmogui, kuris ją nusipirko iš Jūsų.​

Pasitikrinome kokią prekę pardavėme, radome adresą, kuriuo siųsime prekę. Dabar beliko užsakyti prekę.

Kaip tai padaryti?

Susirandame prekę ar prekes, kurias pardavėme. Susiraskime keletą skelbimų, tokių pačių prekių ir lyginkime jas (kainas, aprašymus ir t.t). Tik taip atrasime geriausius pardavėjus.

 1. Atsidarę skelbimą, atkreipkite dėmesį į kelis dalykus. Skelbime raskite, kiek žmonių paliko atsiliepimus būtent apie šią prekę. Kuo didesnis skaičius   atsiliepimų, tuo geriau. O kuo didesnis procentas atsiliepimų yra teigiami, tuo didesnė tikimybė, jog ir mūsų pirkėjai bus patenkinti įsigyta preke.  Šiuos atsiliepimus galite peržiūrėti puslapio apačioje. Dažnu atveju,  ten rasite informacijos ne tik apie prekės kokybę, bet ir apie siuntimo laiką;
 2. Taipogi,  atkreipkite dėmesį ir į bendrą pardavėjo reitingą ;
 3. Pasitikrinkite pardavėjo pateiktą   Shipipping (siuntimo) informaciją: ar siunčia į šalį kur yra Jūsų pirkėjas ir koks numatomas siuntimo/gavimo laikas. Dažnai būna nurodyta, kad atkeliaus per 15-60 dienų. Tokiu atveju, pasiskaitykite komentarus, ar žmonės giria pardavėją dėl greito siuntimo, ar ne. Dažniausiai tokia prekė atkeliauja maždaug per mėnesį (aliexpress).
 4. Taigi, atsirinkę Jums tinkamą pardavėją ir prekę, spaudžiate Buy it Now (arba add to cart – čia jau kaip kam patogiau).Paspaudus  Buy it nowpamatysite iššokančią lentelę. Labai svarbu, kad nustatytumėte tinkamą adresą t.y.  asmens, kuris nupirko prekę iš Jūsų adresas. Jūs jį matote Ebay paskyroje esančiose, konkretaus užsakymo detalėse. 

Būtini laukai užsakant prekes:

Contact Name –  Vardas, Pavardė;
Country/Region –  Šalis (pasirenkate iš sąrašo);
Street address –  Gatvė, namo, buto numeris. Būtina užpildyti vieną eilutę, esant reikalui naudojama ir antroji;
City –  miestas;
State/region –  regionas (Ne visi adresai jį turi, tokiu atveju pakartokite miesto pavadinimą arba šalies pavadinimą);
Zip/Postal code –  pašto kodas;
Tel. nr. –  iš tiesų, tai būtinas laukas, tad galite suvesti savo numerį, arba bet kokį numerį. Svarbiausia, kad jis būtų užpildytas.
Pabaigus pildyti visus laukus, spaudžiame  Save and ship to this address.
Pakeitus adresą visas darbas yra atliktas. Spaudžiame  Place order.

Tolimesnis žingsnis – atsiskaitymas su tiekėju už prekes. Paprasčiausias būdas tai padaryti  – apmokėti banko kortele.   Žinoma, galite susisieti su AliPay, tuomet atsiskaitymas taps dar paprastesnis.
Na ir suvedus kortelės duomenis,spaudžiame Pay Now ir viskas. AliExpress profilyje, my orders skiltyje galite stebėti užsakymo statusą bei siuntos pristatymo procesą.

Sveikiname Jus, nes atlikus šiuos veiksmus pasiklojote  tiesų kelią į savo asmeninę finansinę nepriklausomybę!

Kyla  klausimų? Norite gilintis į Dropshippingo verslo smulkmenas? Kviečiame prisijungti prie mūsų! 
Turite klausimų ir norite juos aptarti prieš pradedant mokytis? Susisiekite ČIA

Mokymus galite įsigyti ČIA

Picture