Likvidacinės prekės

Prekyba likvidacinėmis prekėmis

Admin bar avatar
(4 reviews)
79.00€
likvidacines

Prekyba likvidacinėmis prekėmis yra stebuklas, kurio laukia visi pardavėjai. Likvidacines prekes, galime nusipirkti itin pigiai (kartais vos už 10 procentų rinkos kainos ar net mažiau) ir parduoti brangiau, brangiai ar kaip išmanome. Verslai užsiimantys tokio tipo prekyba slepia savo kontaktus (nors nelabai yra čia ką slėpti), nesidalina patirtimi, nekomunikuoja su tais, kurie irgi norėtų užsiimti panašia veikla. Dropshippingo mokykla nutraukia šią tylą! Bendruomenės būrimas, švietimas ir auginimas neabejotinai padės mums skintis kelią pirmyn šioje veikloje. „Pirk pigiai – parduok brangiai“ – štai jums sėkmingo verslo modelis. Jo subtilybes aptariame šiuose mokymuose.
Mokymus sudaro 6 dalys. Bendroji dalis supažindins su verslo modelio principais ir paaiškina kas tai yra. Antra dalis dalinasi patirtimi iš kur gauti prekes. Trečioji dalis aptaria prekių pardavimo idėjas. Ketvirtoji dalis skirta tam, kad padėtų saugotis didžiausių klaidų. Penktoji dalis apibendrina mokymus, o šeštoji yra visa papildoma medžiaga.
Mokymai yra pildomi pagal mokinių klausimus.
Kviečiame prisijungti!

Apie Kursus

 • Studentai 616 studentai
 • Lessons42
 • Trukmė6 day
 • įgūdžių lygiaiall
 • KalbaEnglish
 • Pakartokite kursąN/A

Instruktorius

Admin bar avatar
Indrė Prichockaitė

Psidalinkite šiek tiek biografinės informacijos, kad galėtumėte užpildyti savo profilį. Tai gali būti rodoma ir viešai.

5.0
4 total
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Įvertinimai

 • Liudmila

  Nuostabus kursai- aciu!

  Labai malonu buvo pamatyti gyvai Indre siuose kursuose po isklausytu visu kitu kursu- gavosi kaip ir "susipazinymas". Labai patko, kaip sustrukturavot mokslus, labai patyko pati ideja kurti bendruomene, zmoniu su tais pacias tykslais ir interesais, kad galetumem tartis ir dalintis savo pasisekymais ir atsiradusiais sunkumais asr neaiskumais- komandoje visada lengviau. Aciu dar karta.
 • Daumantas Čepkevičius

  Daumantas Čepkevičius

  Ačiū Indre už mokymus. Niekad dar neesu sužiūrėjęs mokymų taip greit ir su tokiu dideliu susidomėjimu. Buvo viskas labai aiškiai, informatyviai, nuoširždiai ir etc... dabar belieka tik kibti į darbus. Rekomenduoju visiems!!
 • Renatas Bernotas

  Renatas

  Įdomūs ir informatyvūs mokymai. Rekomenduoju!
 • Deivis Tubelis

  Glausti ir aiškūs mokymai, kurie paremti lektorės ir jos komandos asmenine patirtimi. Apibendrintos padarytos klaidos ir akcentuojama kaip jų išvengti. Trumpai, bet konkrečiai apžvengiamos kategorijos, jų minsai ir privalumai. Šiuose mokymuose apžvelgiamas visas kelias nuo prekių išsirinkimo ir įsigijimo iki realizavimo kanalų. Kaip ir kiti šios mokyklos mokymai, taip ir šie yra SUPER. Rekomenduoju.