Apie Mus

Apie mūsų įmonę

Mokyklos istorija

Mūsų tikslas yra atskleisti garsiai kas yra dropshippingas ir kaip veikia dropshippingo verslo modelis. 2015 metais DS mokyklos įkūrėja Indrė Prichockaitė,  ieškodama geros verslo idėjos atrado dropshippingą. Tuo metu darbas namuose, verslas iš namų ar pinigai uždirbami internetu, atrodė kaip pasaka. Tačiau Indrė patikėjo tuo, kad darbas iš namų yra įmanomas ir startavo aktyviai ieškodama informacijos apie šį verslo modelį. Buvo sunku rasti bendraminčių, o kai radosi pajamos, žmonės ėmė domėtis kas yra dropshipping ir kaip pasidaryti pinigų internetu.

Kadangi klausimų buvo labai daug Indrė surinko pirmą mokymų grupę. Idėja buvo tiesiog papasakoti norintiems viską ką jau buvo išmokusi. Mokymai nebuvo mokami. Dropshippingo mokymai sulaukė nepaprastai didelio susidomėjimo, o jiems pasibaigus, klausimai nesibaigė. Taip 2016 metų kovo mėnesį buvo įkurta Dropshippingo mokykla.

DS mokykla ir Dropshippingo mokymai apmokė daugiau kaip 1500 žmonių per 4 metus. Turime neįtikėtinai daug profesionalių, ilgamečių dropshipperių, kurie yra susibūrę į stiprią, didžiulę ir aktyvią bendruomenę. Dropshipping verslo modelis Lietuvoje išpopuliarėjo ir Lietuviai dropshipperiai gali didžiuotis laikydami save itin stipriais.

 

Apie mokyklos produktus

Verslo pasiūlymai internete turi labai platų spektrą. Dropshippingo mokykla siūlo išmokti prekybą dropshippingo verslo modeliu iš Kinijos – juos galite rasti čia. Taip pat yra paruošti mokymai apie techninę Amazon FBA prekybą – čia, bei buhalterinius vingius – čia. Nauja niša, kurią išbandėme ir dalinamės : prekyba lividacinėmis prekėmis – čia.

Mokyklos vizija

Mokykla siekia plėsti žinias virtualaus verslo kūrime, burti stiprią ir stipriausią bendruomenę e-komercijos srityje.

Mūsų draugai

MES PASITIKIME JAIS JIE PASITIKI MUMIS