Prekyba AMAZON – Techniniai Pagrindai

Klaidas-Siuipys
Klaidas Šiuipys
Atnaujinta 2021-07-23
5.0 /5
(5)
57 mokiniai
DS-Mokykla-Prekyba-Amazon-Techniniai-Pagrindai

Apie šiuos mokymus

Kviečiu prisijungti prie pirmųjų Lietuvoje profesionalių „Amazon“ mokymų. Šių kursų metu įgysite svarbiausius prekybos „Amazon“ platformoje pagrindus bei gausite galimybę toliau plėsti savo žinias uždaroje Facebook grupėje.

• Visi kartu sprendžiame iškilusias problemas.

• Nuolat vykdome diskusijas apie „Amazon“ naujoves ir naujus triukus.

• Visi nariai gauna prieigą prie naujų modulių.

• Turėsite galimybę pasiūlyti idėjų mokymams.

• Visada galėsite užduoti grupėje man klausimus.

• Galėsite bendrauti ar netgi dirbti kartu su bendraminčiais, esančiais grupėje.

Apie lektorių:

Sveiki, aš – Klaidas Šiuipys – lektorius, „Amazon“ prekybos konsultantas, paskyrų administratorius ir ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 2015 metų. Konsultuoju dešimtis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju ir moderuoju „FBA Lietuva“ susitikimus, taip pat esu BZNStart mokymų, bei „Amazon Mokymai Pažengusiems“ pranešėjas.

Dirbu su „Amazon“ nuo A iki Ž: optimizuoju produktų vidinio programavimo dalį, sprendžiu problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padedu kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Taip pat koordinuoju darbą su rašytojais, dizaineriais, fotografais ar kitais laisvai samdomais darbuotojais, kurių dažnai gali prireikti didesniuose projektuose.

Kadangi „Amazon“ platforma nuolat tobulėja ir keičiasi, stengiuosi neatsilikti: gilinu savo žinias bendraudamas su kitais pardavėjais, dalyvauju FBA susitikimuose ir konferencijose, seminaruose, komercinėse užsienio parodose ir t.t.
Dirbdamas su savo klientais ilgainiui pastebėjau, kad daugumai paprasčiausiai trūksta bazinių „Amazon“ žinių. Būtent todėl nusprendžiau sukurti pirmuosius lietuviškus „Amazon FBA“ kursus, kurie padėtų užpildyti šią spragą.

DĖMESIO – šie mokymai nėra skirti drop shipping verslo modėliui. Amazon FBA yra prekyba iš Amazon sandėlių. “Prekyba AMAZON – techniniai pagrindai” kursuose informacija aktuali ir FBM (prekyba iš pardavėjo sandėlių) pardavėjams.

Tobulas anglų kalbos mokėjimas nebūtinas norint prekiauti Amazone. Esu dirbęs ir dirbu su nemažai Amazon pardavėjų, kurie anglų k. supranta minimaliai, naudoja Google vertėją, o kadangi mokymų turinys yra lietuviškas, jums nebus problemos išmokti pagrindus net ir nemokant anglų k.

Tikrai ne, mokiniai mano kursus kartoja keletą kartų. Kiekvieną kartą žiūrėdami žmonės išgirsta kažką naujo. Dažniausia praktika yra peržiūrėti visus mokymus prieš pradedant dirbti, o pradėjus darbą žiūrėti būtent tuo momentu reikalingus modulius. Svarbiausia yra suprasti, kad vien tik vaizdo turinio supratimas negarantuoja sėkmės, jums reikės dirbti. Tik pritaikę kursuose gautą informaciją realioje praktikoje, gausite gerus rezultatus. Kai pradėsite aktyviai prekiauti Amazon platformoje, jums gali kilti klausimų, kurių atsakymų nėra kursuose. Būtent tam yra sukurta uždara Facebook grupė.

Klaido konsultacijos yra mokamos, tačiau jis mielai padeda ir atsako į visus klausimus uždaroje Facebook grupėje ir modulių komentaruose. Facebook grupėje taip pat organizuojami grupiniai pokalbiai, kurių metu galite iš anksto klausti arba gyvai užklausti norimų klausimų ir toliau vystyti diskusiją su Klaidu.

Prie Facebook grupės yra pridedamas arba vienas asmuo, kuris įsigijo kursus, arba vienas Facebook verslo puslapis.

Kursuose yra 18 valandų vaizdo medžiagos (2019m. spalio mėn.). Kursai yra nuolat pildomi.

Nauji mokymų modulių naujinimai esamiems mokiniams yra nemokami.

„Prekyba Amazon – Techniniai Pagrindai“ mokymai yra labiausiai orientuoti į pradedančiuosius Amazon pardavėjus, tačiau kursus peržiūrėję ir patyrę pardavėjai, teigė kad mokymuose yra nemažai medžiagos, kuri yra aktuali net ir pažengusiems pardavėjams. Mano rekomendacija būtų atidžiai perskaityti visą turinį ir nuspręsti ar yra Jums įdomių ir aktualių temų.

Jeigu norite prekiauti Amazon platformoje ir turite bent minimalų supratimą, kas yra verslas, šie mokymai jums sutaupys labai daug laiko (bei pinigų) ir padės suprasti pagrindinius principus prekiaujant vienoje didžiausių e-komercijos platformų – “Amazon”.

Šie mokymai yra orientuoti į savo prekės ženklo (angl. „Private-Label“) prekybą Amazon platformoje. Dažniausiai tai yra FBA (siuntimas iš Amazon sandėlių) verslo modelis, tačiau mokymai yra ne mažiau naudingi ir pardavėjams, kurie siunčia prekes iš savo sandėlių. Mokymai NĖRA skirti „Drop Shipping“ verslo modeliui.

Vėlgi, vienareikšmiško atsakymo čia nėra. Jeigu esate tik minimaliai domėjęsi Amazon, tikriausiai beveik viskas, ką išgirsite, bus nauja ir naudinga. Jeigu jau esate patyręs Amazon pardavėjas, naujos informacijos daug nebus, tačiau net ir keletas naudingų patarimų gali padėti jums sutaupyti nemažus pinigus.

Žinoma. Negaliu garantuoti, kad iš karto turėsite „best-sellerį“, tačiau pradėti prekiauti tikrai galėsite, o šios pradinės žinios leis daug greičiau vystyti verslą. Šiuose mokymuose susipažinsite su visu Amazon verslo procesu: kaip rasti produktą, papildyti kortelę, susipažinsite su siuntimo politika, reklama ir t.t. To tikrai pakaks Amazon verslo pradžiai ir tolesniems veiksmams.

Mokymosi tikslai

Išmoksite visus techninius pagrindus, reikalingus prekybos pradžiai Amazon platformoje
Išmoksite surasti produktus
Sužinosite kokios politikos ir mokesčiai taikomi prekiaujant Amazon platformoje
Susipažinsite su produktų reklamos galimybėmis

Mokymuose bus

 • Pateikta bendra informacija apie prekybą Amazon
 • Aptartos visos techninės detalės norint startuoti Amazon platformoje
 • Supažindinama su Amazon politikomis ir mokesčiais
 • Aptariamos reklamos galimybės Amazon platformoje
 • Pateikiama papildoma medžiaga pagal užduotus klausimus

Mokymai skirti

 • Pradedantiesiems Amazon pardavėjams
 • Norintiems pradėti prekiauti Amazon platformoje

Mokymų planas

80 Pamokų16h 54m 44s

I Bendra informacija

1.1 Apie mane00:07:44
1.2 Amazon terminai00:15:21
1.3 Amazon Verslo Modeliai00:21:54
1.4 Amazon paskyros tipai00:07:46
1.5 Paskyros registravimas00:09:42
1.6 Paskyros registracija 2 dalis00:07:52
1.6.1 Paskyros registracija – mokėjimo kortelės00:04:37
1.6.2 Paskyros registracijos Amazon US pavyzdys – 2019 m. rugpjūtis.00:29:45
1.7 Helium10 – registracija ir papildinys00:08:10
1.8 Kiti Chrome papildiniai00:04:08
1.9 Sellerboard – Pelno analizės įrankis00:04:37
1.10 Kiek pinigų reikia pradžiai?00:08:17

II Produkto paieška

III Amazon techninė pusė

IV Amazon politikos ir mokesčiai

V Reklama

VI Atsiliepimai, nuolaidų kuponai ir kitos akcijos

VII “Amazon Fulfillment” reportai

Papildoma medžiaga

Jūsų lektorius

Klaidas Šiuipys

5.0/5
1 mokymai
5 atsiliepimai
57 mokiniai
Plačiau

Mokinių atsiliepimai

5.0
5 įvertinimai
100%
0%
0%
0%
0%

Atsiliepimai (5)

Puikūs kursai. Informacija pateikta sistemingai ir suprantamai, daug naudingos informacijos pradedančiam ir ne tik. Rekomenduoju!

Tiesiog tobulai pastatyti kursai, su visa reikiama informacija tiek naujokui, tiek pažengusiam. Jei kyla klausimų parašau instruktoriui Klaidui ir gaunu visą reikiamą informaciją.

Atvirai pasakius, dalį informacijos žinojau, turiu ir užsienietiškų kursų medžiagos, ir FBA Lietuva grupės postų daug perskaitęs, bet šie mokymai yra geriausia, ką esu matęs. Puiki dikcija, sukramtyta ir puikiai perteikiama medžiaga, sužinojau kiekviename modulyje tikrai daug naujų dalykų. Na, visa medžiaga viršijo mano lūkesčius. Apibūdinant šį projektą pora žodžių… Labai solidu

Pradejau nuo kuponiuku strategijos, sie mokymai buvo butini norint testi darba Amazon savarankiskai. Sutaupe daug laiko atsakant i mano klausymus ir dar daug info kurios net nebuvau girdejusi. Aciu !

Kursai pranoko visus jiems keliamus lūkesčius. Lektorius į kursus sudėjo ne tik techninius dalykus, bet ir daug asmeninės patirties bei patarimų. LABAI REKOMENDUOJAME!!!

359,00 
Lygis
Skirti visiems
Trukmė 16.9 val.
Pamokos
80 pamokų
Tema
Kalba
Lietuvių

Mokymuose bus

 • Pateikta bendra informacija apie prekybą Amazon
 • Aptartos visos techninės detalės norint startuoti Amazon platformoje
 • Supažindinama su Amazon politikomis ir mokesčiais
 • Aptariamos reklamos galimybės Amazon platformoje
 • Pateikiama papildoma medžiaga pagal užduotus klausimus

Dar neturite paskyros? Registruotis