Apie mus

Apie mokyklą

2016 metų kovo mėnesį buvo įkurta Dropshippingo mokykla. Mokyklos tikslas yra suburti protingų ir žingeidžių žmonių, siekiančių finansinio, vietos ir laiko  nepriklausomumo gyvenime, bendruomenę. DS mokykla ir Dropshippingo mokymai apmokė daugiau kaip 1800 žmonių per 4 metus. Turime neįtikėtinai daug  profesionalių, ilgamečių dropshipperių, kurie yra susibūrę į stiprią, didžiulę ir aktyvią bendruomenę.

Dropshipping verslo modelis Lietuvoje išpopuliarėjo ir Lietuviai dropshipperiai gali didžiuotis laikydami save itin stipriais.

Mokyklos įkūrėja Indrė Prichockaitė

Indrė siekdama įgyvendinti savo svajonę ir dirbti nepriklausydama nei nuo vietos, nei nuo laiko 2015 metais atrado dropshippingo verslo modelį. Kadangi vis dėlto vienai prie kompiuterio nebuvo taip smagu kaip tikėtasi 2016 metais buvo įkurta „Dropshippingo mokykla“.

„Laiko visi turime vienodai, bet valdome skirtingai. Manau laikas tai valiuta, kurios nevalia švaistyti, todėl darau viską, kad laiką leisčiau apsupusi save tokiais pat aukštus tikslus turinčiais žmonėmis.“

– Indrė Prichockaitė
DSmokykla.lt įkūrėja

Kas yra dropšipingas?

Kviečiame pasižiūrėti 11 nemokamų paskaitų pradedantiesiems.
Šių paskaitų metu Jūs sužinoste:
1. Kas yra ir kaip veikia dropshippingas
2. KADA ir KIEK uždirbsite
3. Su kokiais iššūkiais susiduria dropshipperiai
4. Apmokestinimo klausimai (aptarta kartu su VMI)
5. techniniai klausimai: ebay algoritmas, klientų aptarnavimas ir kas yra VA?

Apie mokymus

Šiuo metu mokyklos mokymus sudaro 6 programos. Jos ne visos yra tinkamos visiems, todėl primygtinai reikalauju, prieš juos įsigyjant atidžiai perskaityti aprašymus.

Prekyba likvidacinėmis prekėmis – tai mokymai skirti žmonėms norintiems fiziškai gauti prekes, investuoti ir užsiimti didmenine/mažmenine prekyba. Labai įdomus verslo modelis. Lektorė Indrė Prichockaitė. Aprašymą rasite čia.

Prekyba AMAZON – Techniniai Pagrindai – šie mokymai yra norintiems pradėti prekybą Amazon. Lektorius Klaidas Šiuipys yra profesionalus Amazon paskyrų administratorius dirbantis su klientais visame pasaulyje. Tai sudėtingi, tačiau labai vertingi mokymai, padėsiantys mokiniams tvirtus Amazon platformos pagrindus. Aprašymą rasite čia.

Buhalterijos mokymai – šiuose kursuose gausite pagrindinę informaciją, kuri padės jums nuspręsti, kurios teisinės formos jums reikia. Kuo jie visi skiriasi vienas nuo kito. Kas lemia, kokie mokesčiai turi būti skaičiuojami ir kokie tiksliai. Mokymus veda veritate.lt įkūrėja Vesta Vyšniauskienė. Aprašymą rasite čia.

Prekyba EBAY ir dropshippingas – tai pagrindiniai dsmokykla.lt mokymai. Šie mokymai padeda tvirtus pamatus norintiems prekiauti ebay ir suprasti kaip pradėti ir vystyti dropshippingo verslą. Aprašymą rasite čia.

Virtualių asistentų mokymo mokymai – tai mokymai skirti žmonėms, kuriems ebay dropshippingo versle trūksta papildomų rankų ir jie siekia samdyti virtualius asistentus. Aprašymą rasite čia.

Amazon dropshippingas – kuponiukų strategija. Tai labai siaura ir maža dalis to ką galima nuveikti amazon. Kuponiukų strategija yra puikus būdas mokytis ir pradėti susipažinti su amazon, tačiau tai labai smulki dalis. Aprašymą rasite čia.