Naujienos

Amazon FBA – kas yra Fulfillment by Amazon?

MF_AmazonWarehouse07
Amazon

Amazon FBA – kas yra Fulfillment by Amazon?

#amazon_for_dummies

Straipsnis skirtas besidairantiems į platųjį Amazon vandenyną, tačiau dar nežinantiems kas ten slepiasi. Išdidžiai kviečiu prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kadangi aš rašysiu straipsnius Amazon pradinukams, tuo tarpu Klaidas Šiuipys dalinsis naudinga informacija pažengusiems. Nieko nepraleiskite.

Šiomis dienomis jau nieko nebestebina, kad yra uždirbama internetu. Šiomis dienomis yra ieškoma ior atrandama vis daugiau būdų uždirbti internetu. Šiose paieškose tikrai išgirsite terminą Amazon FBA. Šiame straipsnyje pamėginsime su kuo šis terminas valgomas.

 

Amazon yra viena didžiausių pardavimo ir apsipirkimo platformų pasaulyje.  2017 metais 4 proc visų pardavimų JAV (taip taip – visiškai visų) buvo padaryta per amazon.com ir 40 procentų visų online pardavimų JAV irgi buvo atlikta per amazon.com. Stebuklinga, tiesa? Tikiu, kad išgirdę šį lašą statistikos jau jaučiate vertę.

Taigi, Amazon yra tinklapis, kuriame pirkėjai perka, o pardavėjai parduoda prekes. Paprasta. Dabar lyskime giliau į šitą mišką. Amazon suteikia galimybę pardavėjui rinktis kelias pardavimo strategijas.

Pirma – pardavėjas Amazon gali prekiauti iš savo sandėlių t.y. pats pakuoti ir siųsti prekes (dropshipperiai įeina į šią strategiją, tik kad pakuoja jų tiekėjas). Esmė ta, kad taikant šią strategiją pardavėjas pats rūpinasi prekės pristatymu.

Antroji – Amazon FBA arba Fulfillment by Amazon – tai prekyba iš Amazon sandėlių. Kaip prekyba Amazon FBA atrodo praktiškai:

  1. Patalpinate skelbimus Amazon tinklapyje ir žymite, kad prekes siųsite į Amazon sandėlius.
  2. Nusiperkate ir supakuojate prekes pagal Amazon sandėlių taisykles ir siunčiate jas į Amazon sandėlį/ius.
  3. Prekės pasiekia Amazon sandėlius ir jūsų skelbimai aktyvuojasi (juose atsiranda nusiųsti kiekiai).
  4. Jūsų prekės parsiduoda
  5. Siuntimu rūpinasi Amazon. Jūs tik stebite, tvarkotės ir siunčiate naujas siuntas.

 

Kokie pliusai prekiaujant iš Amazon sandėlių? 

Pirmiausia – daugiau pirkėjų, kurie nusiteikę išleisti daugiau pinigų. Amazon Prime yra mokama Amazon paslauga, kurią perka pirkėjai. Prime reiškia, kad prekes jie gaus nemokamai ir labai greitai. Jūsų skelbimai yra Prime, kadangi jūsų prekės yra sandėliuose.

Antra – jums nereikia rūpintis prekių sandėliavimu.

Trečia – jums nereikia lakstyti į paštą siųsti siuntų (o patikėkite manim, kai prekiaujate amazon, lakstysite sukaitę).

Ketvirta – jums nereikia pakuoti siuntų, jūs galite užsiimti naujų produktų paieška, kūrimu.

 

Tai dar ne viskas

Amazon sandėlius turi ne tik JAV ir Amazon.com nėra vienintelis Amazon tinklapis. Europoje veikia amazon.it (Italija), Amazon.co.uk (Didžioji Britanija), amazon.es (Ispanija), Amazon.de (Vokietija), Amazon.fr (Prancūzija). Visiems šiems penkiems tinklapiais reikia tik vienos pardavėjo paskyros ir jūsų inventorių galima sinchronizuoti! Labai patogu.

Toliau Amazon yra Meksikoje, Kanadoje, Japonijoje, Australijoje, Indijoje, Kinijoje, Brazilijoje. Ir plečiasi toliau, tačiau sandėlius kolkas turi tik šios šalys.

 

***

Besidomintiems Amazon rekomenduojame precedento Lietuvoje neturinčius Amazon profesionalo Klaido Šiuipio mokymus. Juose rasite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir peržiūrėjus mokymus būsite prijungtas prie itin vertingos uždaros socialinio tinklo grupės tolesniam augimui ir žinių gilinimui. Mokymus rasite čia: https://dropshippingcourses.com/course/amazon-fba-techniniai-pagrindai/

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *