Naujienos

Amazon FBA Techniniai Pagrindai

56435242_629160557507361_4929120544399294464_n
Amazon

Amazon FBA Techniniai Pagrindai

Dropshippingo mokykla skaičiuoja ketvirtus metus. Mokyklos tikslas visada buvo yra ir bus augti ir plėstis. Mokykla jau turi virš 1200 mokinių. Bėgant laikui ir mokinių žingeidumui, esame priversti plėstis. Plėsti žinias įvairiose elektroninės komercijos srityse. Mano laimei vieną dieną sutikau Klaidą. Klaidas man pasirodė (o kai susipažinau tapo aišku, kad pasirodė labai teisingai) savo srities specialistas, toks kokio ir ieškau. Manau, kad svarbiausia jog lektorius nuolatos atnaujintų savo žinias. Klaidas Šiuipys visada žino kas nutiko vakar ir ką žada pakeisti rytoj Amazon. Mane sužavėjo jo atsidavimas smulkmenoms (manau, kad viskas šiame pasaulyje susideda iš detalių ir kuo daugiau dėmesio skirsime detalėms tuo geresnį rezultatą turėsime). Net apie mažiausią smulkmeną Amazon Klaidas man pasakojo su ugnele akyse, o kūno kalba rodė, kad jis žino ir jaučia apie ką kalba. Jau supratote, kad Klaidas kaip lektorius, mane užbūrė. Tai aš nieko nelaukdama pakviečiau jį kurti mokymus, kadangi eilę metų dirbdama su daug žmonių siekiančių turėti paruoštą gerą informaciją jau seniai jaučiau tokių mokymų poreikį. Aš ir pati neatsisakyčiau tokius pasižiūrėti, kadangi informacijos lietuvių kalba apie prekybą iš Amazon sandėlių (FBA – Fulfillment by Amazon) tiesiog nebuvo.

Per tiek metų elektroninėje komercijoje sutikau labai daug profesionalų. Deja, daugelis jų turi verslininko gyslelę ir neturi nei kantrybės, nei laiko mokyti. Maniau, kad Klaido atsakymas irgi bus neigiamas. Tačiau klydau! Klaidas su džiaugsmu sutiko! Ir prabėgus kiek daugiau nei pusmečiui nuo pirmo mūsų pasimatymo – šiandien, išdidžiai pakėlę galvas pristatome mokymus:

AMAZON FBA – techniniai pagrindai

Lektorius Klaidas Šiuipys

 

Apie Klaidą:

Klaidas Šiuipys yra Amazon verslo konsultantas ir paskyrų administratorius.
Amazon srityje Klaidas dirba nuo 2015m. ir konsultuoja, administruoja dešimtis Amazon verslų Lietuvoje ir užsienyje.
Virš trijų metų darbo su Amazon, Klaidas yra dirbęs su 15 pagrindinių Amazon kategorijų ir su keliais šimtais skirtingų produktų.
Jo administruojami ir konsultuojami verslai per metus suprekiauja virš 5 mln. dolerių.

Daugelyje renginių apie elektroninę komerciją sutiksite Klaidą kaip lektorių ir niekada nesigailėsite, kad jo klausėtės.

 

Apie mokymus:

Pirmoje dalyje aptariami bendri dalykai: Amazon terminologija, paskyros registracija (didžiulis opulys daugeliui startuojančių) ir trečios šalies programinių įrankių registracija.
Antroje dalyje – pagrindiniai produkto paieškos metodai ir jų pritaikymas.

Trečioje dalyje – prekės kortelių kūrimas, raktinių žodžių analizė, Amazon Brand Registry programa, SEO.
Ketvirtoje dalyje aptariamos Amazon politika, sandėlių limitai, suspendacijos, mokesčiai.
Penktoje dalyje aptariama Amazon reklama, kuponai, atsiliepimai ir kiti papildomi moduliai.
Taip pat papildomas turinys –vaizdo prezentacijos iš konferencijų ar/ir mokymų. Klaidas mokymus pildys priklausomai nuo mokinių klausimų, naujienų ir atnaujinimų. Kaip mokyklos mokiniai jau yra įpratę, kartu su Klaidu, bendruomenė kryptingai judės Amazon užkariavimo link, o problemos nebeatrodys tokios baisios.
Ir žinoma – peržiūrėję mokymus būsite prijungti prie šiai temai skirtos uždaros Facebook grupės.

 

Sveikinam Klaidą Šiuipį išleidus pirmuosius mokymus Lietuvoje apie prekybą iš Amazon sandėlių ir kviečiame jus, brangūs draugai, kolegos, sekėjai, prisijungti prie mokymų čia!

 

 

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *