Naujienos

Dropshippingo mokykla – gimimas, augimas, tikslai

Suvaziavimas-2
Dropshippingas DS Mokykla

Dropshippingo mokykla – gimimas, augimas, tikslai

Kaip žadėta ankstesniuose straipsniuose, atėjo laikas papasakoti ir mūsų mokyklos istoriją. Leiskite prisistatyti, aš esu Indrė – mokyklos įkūrėja ir lektorė. Esu dropshipperė pilnu etatu (Full-time) trejus metus. Šią veiklą myliu ir puoselėju, matyt todėl man ji puikiai sekasi. O dabar apie viską nuo pradžių.

Mokyklos gimimas

Pirmojoje Dropšipperio dienoraščio dalyje (straipsnis https://dsmokykla.lt/2017/11/16/dropshipperio-dienorastis-startas-ir-siandiena-dropshippingo-versle/ ) šiek tiek pasakojau kaip aš atradau dropshippingą.  Pradėjus būti veikliai šioje srityje ėmiau aktyviai uždavinėti klausimus ir patarti klausiantiems elektroninėje erdvėje. Aš tokia smalsi ir man kildavo tiek daug kvailų ir nelabai klausimų, kad tiesiog negalėjau neieškoti atsakymų. Niekada nepamiršiu fakto – jog manęs niekas niekada nelaikė kvaila. Savo mokymuose aš irgi nelaikau nei vieno kvailu – net atrodo ir pats elementariausias klausimas turi būti atsakytas. Tvirti pagrindai yra pamatas verslui. Kartais atsakymas yra tiesiog tau po nosimi, bet tu jo nematai, nes nežinai, kad tai ir yra atsakymas. Galbūt tokia mūsų mokyklos politika ir padarė mus sėkmingais

Nenukrypstant nuo temos – atėjo tas laikas, kai įvairiose grupėse jau galėjau save laikyti protinga dropshippere. Jau buvau pridariusi šimtus klaidų, „atsistojusi“ iš naujo, išanalizavusi begalę politikų ir jau supratusi KAIP reikia dirbti ir KODĖL ne kitaip. Pripažinsiu – užtrukau kol susitaikiau su kai kuriomis taisyklėmis, tačiau visi su tuo susiduriam (laukite straipsnio apie dropshipperio emocijas). Atėjus tam laikui, mažiau klausdavau – daugiau atsakymų rasdavau pati. O dėl mano aktyvumo, naujokai (kokia kadaise buvau ir aš) ėmė klausinėti ir prašyti patarimų. Klausimai buvo ir lengvi, ir sudėtingi, o dažnai labai pasikartojantys. Vieną dieną aš supratau, kad per dieną daugiau laiko skiriu susirašinėjimams apie dropshippingą ir patarimų dalinimams naujokams nei savo verslui. Ir štai vieną dieną man kilo geniali mintis! Imsiu ir surinksiu visus kam rūpi Dropshippingas surenku į vieną vietą ir papasakosiu viską ką žinau.

Pranešiau apie tai, kad rengiu Dropshippingo mokymus ir tikėjausi, kad į virtualius mokymus įsitrauks bent 6-7 žmonės. Žinot kokio dydžio grupė buvo surinkta? 50! Man drebėjo ir rankos, ir kojos, ir balsas, ir mušė prakaitas iš to jaudulio. Nesismulkinant sėkmingai praėjo dėstomos pamokos, galiu pasidžiaugti, kad su daugeliu pirmųjų mokinių tebedirbame iki šiol (linkėjimai Jums, mielieji). Va galvojau – viskas. Baigėsi mano vargai ir jauduliai, bet gavau daugiau žinučių… Daug daugiau nei iki tol! Tada buvo įkurta Dropshippingo mokykla. Mūsų gimtadieniu laikau dieną, kai paskelbiau pirmąjį postą apie pirmuosius mokymus t.y. 2016 metų kovo 14 dieną. Žmonės ėmė burtis ir kalbėti apie dropshippingą garsiau! Nustojo slėpti vieni nuo kitų, kad tuo užsiima ir kas tai yra ir rekomenduoti mane kaip žmogų, kuris nenustumia tavęs šalin, o padeda. Ačiū už tas rekomendacijas.

Mokyklos ir bendruomenės nauda

DS mokymai yra ne tik nauda tiems, kurie ieško informacijos. Tai nauda ir man. Ir mums visiem bendruomenėje. Iš kur atsiranda nauda? Pirmiausia, mes visi vienu metu nesusiduriame su visomis problemomis ir nepadarome visų klaidų. Tarpusavyje klausiant, dalinantis savo klaidomis, žiniomis, naujienomis, sprendžiant problemas arba prašant patarimo keblesnėje situacijoje, mes sukūrėme didžiulę „duomenų bazę“. Gal sąvoka parinkta kiek netinkamai, tačiau jeigu mes nuolatos dalinamės savo patirtimi suteikiame žinių vieni kitiems. O savo verslo išmanymas yra labai svarbus. Toks pats svarbus, kaip ir verslo plėtra.

„Verslas, kuris neturi tikslo plėstis yra pasmerktas žlugti.“

Bendruomenėje mes neužgauliojame vieni kitų, kad klausimas yra kvailas (kaip dabar labai mainga elektroninėje erdvėje). Mes nukreipiame vieni kitus teisinga linkme, diskutuojame, patariame ir ieškome išeičių. 600 galvų geriau nei 1.

Augimas

Taigi, analogiškų gyvų online mokymų grupių buvo pravesta 11. Mokymai trukdavo po tris savaites. Narių grupėse skaičius svyravo nuo 20 iki 80. Žodžiu augom ir gana greitai. Tada suvokiau, kad vesdama gyvus mokymus prarandu daug laiko tobulėjimui, padrąsinta kelių bendruomenės narių mokymus įrašiau – tada gimė mokymų platforma https://dropshippingcourses.com/ kur kiekvienas sugalvojęs, kad nori prie mūsų prisijungti, gali nusipirkti ir nedelsiant žiūrėti mokymus. Tai buvo didelis žingsnis mokyklai ir man. Aš radau daugiau laiko mokytis toliau. Niekas negali žinoti visko.

„Kol mokaisi, tol esi jaunas.“ A. Einšteinas

Įsibėgėju visam šiam procesui, mano verslas žinoma paraleliai augo. Dabar jau turiu atsakomybę, prieš bendruomenės narius, nuolatos žinoti naujausias naujienas. Tai neleidžia man apsileisti ar leisti sau tingėti verslo planavimo ir valdymo atžvilgiu. Mokyklos dėka aš tobulėju kaip žmogus, susirandu naujų pažinčių, o mano verslas dėl nuolatinio mokymosi ir akiračio plėtimo nenustoja augti. Mokiniai seka mokykloje skelbiamas naujienas, viada žino kas naujo ir ką reikia keisti, greitai prisitaiko prie naujienų ir yra puikūs pardavėjai bei verslininkai.

Augant supratau, kad nieko taip nebus. Vienas lauke ne karys, o vienas versle – ne verslininkas, o verslo vergas. Vėlgi padrąsinta kolegų, paskaičiusi literatūros, pasižiūrėjusi mokymų suvokiau, kad reikia pagalbos ir į pagalbą ėmiau telktis virtualius asistentus (laukite straipsnio apie virtualius asistentus). Išmokau su jais bendrauti, mano mylimiausi asistentai yra iš Filipinų (dabar lankome juos Filipinuose!), supratau, kaip juos paruošti, išvaikiau savo baimes ir visą savo patirtį sudėjau į dar vienus mokymus. Tai buvo antroji mano sukurta mokymų programa.

Toliau, ėmėme organizuoti suvažiavimus. Nors jie ir nedažni – kartą metuose, vistiek be galo smagu susirinkti, bendrauti su visiškai tokiais pat žmonėmis, dalintis vargais ir džiaugsmais, bei tiesiog gerai leisti laiką. Suvažiavimo tikslas ne tik pasilinksminti, bet ir pasimokyti. Skaitomi keli pranešimai įnešantys naudos į mūsų verslą.

Beaugant verslui, ėmiau ieškoti daugiau informacijos apie jo plėtrą ir valdymą. Konkrečiai tai eBay store perspektyvas, patarimus ir t.t. Ir ką jūs sau manot supratau? Kad tokių mokymų išvis nėra. Net pyktelėjau šiek tiek, nes mentorių, mokytojų ir naujų, ir senų yra tūkstančiai ir nei vienas nedėsto daugiau nei pradmenys. Esu iš tų, kuriems reikia mentoriaus. Aš manau, kad yra daug paprasčiau kai esi ne vienas, kai turi žmogų turintį „Know-how“, kuris gali tau patrti. Aš jo neradau šioje vietoje iki šiol. Mažus „tipsus“ radau youtube.com tinklapyje įvairių pasaulio dropshipperių bloguose. Ir tiek. Bazinė informacija arba nieko. Liko studijuoti eBay politika susijusias su pagalbiniais įrankiais, kuriuos gauname nusipirkę store ir juos testuoti. Ilgai užtrukau kol paruošiau informaciją, bet surengiau trečiąją mokymų programą skirtą pažengusiems dropshipperiam norintiems rūpintis savo verslu. Turėjom vieną mokymų grupę gyvai online, o mokymai bus paruošti platformai dar tikiuosi iki 2017 metų galo.

Ką turim dabar

Šiuo metu dropshippingo mokykloje (dropshippingcourses.com) be papildomų vargų, galima įsigyti:

  1. Mokymus sukurtus „žaliems“, bet tinkančius ir prekiaujantiems: https://dropshippingcourses.com/course/dropshipping-from-china-lithuanian-language/

Analizuojama strategija: prekyba iš Kinijos į visą pasaulį. Aptariami visi svarbūs prekybos eBay platformoje aspektai. Pateiktoje nuorodoje rasite ir mokymų aprašymą, ir pamokų sąrašą.

Kas įeina kartu su šiais mokymais: pirmiausia mokymai, toliau neplaninės pamokos, atnaujinimai, prisijungimas prie bendruomenės peržiūrėjus mokymus, asmeninės konsultacijos su manimi.

  1. Mokymus sukurtus tiems, kuriems versle nebeužtenka tik savų rankų: https://dropshippingcourses.com/course/virtual-assistants-training-course-lithuanian-language/

Taip pat mokykloje teikiame paslaugą, tiems kuriems reikia pagalbos sprendžiant savo verslo problemas: https://dropshippingcourses.com/paid-dropshipping-support/ . Tikrai pasisekimą turinti ir daug gerų atsiliepimų surinkusi paslauga. Didžiuojuosi berniukais, kurie ją teikia.

Mokyklos bendruomenės nariams šiuo metu pradėta teikti virtualių asistentų nuomos paslauga. Kolkas paslauga yra tik testuojama ir vargu ar bus parodyta ne bendruomenės nariams, tačiau tai yra nuostabu, jog judame tokia linkme ir mokykla gali prisidėti prie mokinių verslo plėtros!

Bendruomenės nariams visada yra pateikiama nauja informacija, išverčiami atnaujinimai, atnaujinami mokymai. Mes nuolatos ir sistemingai judame plėtros link.

Ateities tikslai

O kad jūs žinotumėt kiek daug tikslų mes nuolatos turime! Ar mes juos visus įgyvendinome ir įgyvendinsime? Žinoma – ne! Mėginant startuoti viename ar kitame projekte, visiškai normalu pamatyti, kad jis tiesiog neveikia kaip tikėtasi ir jį tenka permąstyti. Mes augame lėtai, bet užtikrintai. Nesiimame nepatikimų, abejonių keliančių veiklų. Nerekomenduojame nieko, ko neesame patikrinę ir išnagrinėję. Viskas, kas pateikiama bendruomenės nariams yra patikrinta ir saugu. Jeigu taip nėra – mes apie tai įspėjame.

Pagrindinis mano ir mokyklos tikslas visada buvo ir yra, ir toliau kurti stiprių dropshipperių bendruomenę, visokeriopai stengiantis prisidėti prie kiekvieno mūsų verslo plėtimo žiniomis, patogiomis paslaugomis ir išsamiais mokymais skatinančiais augti ir plėstis.

Šiuo metu puoselėjami tikslai žinoma sekančių strategijų (laukite straipsnio apie DS strategijas) analizė ir mokymai, geras ir struktūrizuotas naudingos informacijos pateikimas. Sieksime su laiku, ir tai gali užtrukti ne vienerius metus žinoma, išanalizuoti kuo daugiau galimybių sėkmingai dirbti drpshippingo versle, maksimalizuoti pelną ir savo turimas žinias. Tai visada pirmumą turintis tikslas.

Turime idėjų dėl Dropshipperių hubo (vietos kur Dropshipperis išsinuomotų sau darbo vietą, jeigu jam yra toks reikalas). Be jokios abejonės žadame plėsti virtualių asistentų nuomos paslaugą. Tikimės ir toliau burtis į didelę komandą, organizuoti dažnesnius susitikimus su bendraminčiais. Štai tokie nedideli mūsų ateities tikslai – ir toliau mylėti, puoselėti ir tausoti verslą bei visą mūsų šaunią bendruomenę.

Tai tiek apie mus.

P.S. Ačiū bendruomenės kiekvienam nariui atskirai už tai, kad esate kartu ir prisidedate prie mūsų gerovės kūrimo.

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *