Naujienos

Pardavimai Aliexpress – ar sunku patekti?

indre-prichockaite-dsmokykla-aliexpress-alibaba
AliExpress

Pardavimai Aliexpress – ar sunku patekti?

Ilgus metus bandėme rasti atsakymą į klausimą: kaip pardavinėti Aliexpress? Ir pagaliau radome. Teorinius atsakymus rinkome ketverius metus ir praktiškai parduotuvę pavyko atsidaryti prieš keletą dienų. Nemoku nupasakoti kiek daug džiaugsmo teikia faktas, kad pagaliau savo dropshippingo verslą kilstelėjau taip, kad apeinu vieną tarpininką ir pagaliau “galiu pardavinėti Aliexpress kainomis”.

2017 metais pirmą kartą aplankėme Kiniją su tuo pačiu tikslu. Neturėjome draugų, pažįstamų čia. Nemokėjome kalbos ir nemokėjome su jais susidraugauti. Atvažiavome tikėdamiesi, kad visi žino apie Aliexpress ir kas nors mums papasakos, tačiau greitai mūsų viltys pamažėle žlugo. Dauguma (o jei tiksliau visiškai niekas) nieko apie tokį kaip Aliexpress nieko nėra girdėję. Jie visi apsiperka Tmall ir Taobao tinklapiuose ir nesuka sau galvos. Nuėjus į China post siuntimo paslaugos pasirodė esančios labai brangios. Viskas ką mes manėme žiną pasirodė lyg koks rūkas. Viskas tapo neaišku. Taigi susipažinome su keletu “wholesalerių”, radome keletą “forwarderių” ir grįžom namo nelabai ką pešę.

Dvejus metus ieškojome atsakymų. Dvejus metus ieškojome draugų. Kaip žinia Google atsakymų į klausimus “kaip parduoti aliexpress” , “kaip pigiai siųsti prekes iš Kinijos” atsakymų neduoda. Dvejus metus sistemingai dirbome ties informacijos paieška, asmenų galinčių žinoti bent kažką medžiokle. Kartais atrodydavo, kad tai taip ir liks paslaptimi. Kartais atrodydavo, kad kažin ar verta ieškoti atsakymų. Tačiau atėjo laikas kai mus pasiekė informacija. Susipažinome su kiniečiu, kuris dirba Amazon FBA. Tai reiškė, kad jis nusimano truputį elektroninėje komercijoje ir ėmėme bendrauti.

Minėtas žmogus, dabar jau kolega, nelabai žinojo atsakymų į mums rūpimus klausimus, tačiau jis pasiryžo juos rasti (taip prasidėjo mūsų internetinė draugystė). Bėgant laikui, bendraujant ir kartu ieškant atsakymų situacija apie prekybą Alibaba Group tinklapiuose darėsi vis aiškesnė ir mes priėmėme savaime suprantamą sprendimą: važiuojam į Kiniją. Vėl.

Atvažiavom. Atvykę aplankėm Alibaba biurą konsultacijai. Susidraugavom ir palaikom ryšį su vadybininkais. Gavom labai labai daug mums rūpėjusių klausimų.

Taigi ar sunku pradėti prekybą Alibaba Group tinklapiuose? Na, priklauso kuriuose. Taobao pradėti prekybą užtenka, kad jūsų tapatybė kiniškame Alipay būtų patvirtinta (tam reikia kiniško telefono numerio, kiniškos banko sąskaitos ir kortelės, jūsų paso). Sąlyginai paprasta. Startas Aliexpress sudėtingesnis ir brangesnis, kadangi tai yra B2B platforma. Startas Alibaba dar sudėtingesnis – be to, kad reikia susimokėti metinius mokesčius, turėti registravus “Trademark”, turėti registruotą verslą Kinijoje, taip pat reikia ir turėti veikiantį biurą Kinijoje, kuriame priimsite svečius iš Alibaba, kurie patikrins jūsų prekių kokybę, biuro ir veiklos tikrumą.

 

Jau startavus Aliexpress nepaprastai nustebino pardavėjo panelės draugiškumas dropshipperiui. Nereikia pirkti jokių papildomų programų – viskas yra ten. Įmanoma iš karto pradėti importuoti prekes iš tiekėjo tinklapio. Prekių skelbimai automatiškai išverčiami į šešias kalbas. Sekamas inventorius. Labai daug papildomų įrankių skelbimų analizei ir tobulinimui. Labai daug priemonių. Alibaba nuveikė didžiulį darbą smulkaus verslo auginimui.

Pasakosiu vis daugiau ir daugiau savo įspūdžių susijusių su verslu, Alibaba, dropshippingu ir Kinija. Kviečiu sekti istorijas Youtube kanale čia.

 

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *