Naujienos

Apie dropshippingą žaliems – kaip užsidirbti internetu

Kas yra dropshippingas
Dropshippingas eBay

Apie dropshippingą žaliems – kaip užsidirbti internetu

Jeigu tavo atsakymas į klausimą: „ką žinai apie dropshipingą?“ – yra nieko, tai šis straipsnis tau. Šiame straipsnyje pamėginsime išsiaiškinti kaip veikia dropshippingas, apibūdinsime verslo modelio specifiką, paanalizuosime kokių asmeninių savybių ir priemonių reikia norintiems startuoti. Stengsimės rasti atsakymą ar dropshippingas tinka tau, o tu – jam.

Aš dropshippingą įsimylėjau 2015 metų pradžioje. Pamilau iki negalėjimo ir mūsų aistra gyva ir dega vis karščiau iki šiol. Suradusi šį verslo modelį aš nežinojau kur tai mane nuves, tačiau jaučiau, kad tokia veikla yra man. Žinojau, kad aš susitvarkysiu ir norėjau susitvarkyti. Kiek klausimų man kilo pačioje pradžioje? Visi! Neaiškūs buvo net patys paprasčiausi dalykai, atrodė, kad niekas man negali padėti. Atsakymų ieškodavau nuolat. Esat girdėję posakį: kas ieško, tas randa? Jis teisingas! Judėjau mažais žingsneliais pirmyn, ir tie žingsneliai po truputį darėsi vis drąsesni, užtikrintesni ir didesni. Dabar, praėjus bene trejiems metams šiame kelyje žingsniuoju sparčiai, užtikrintai ir netikiu, kad mane kas nors galėtų sustabdyti.

Dropshippingo žavesys

Labiausiai mane (bet manau, kad visiems ši dropshippingo savybė seksualiausia) sužavėjo faktas, jog tai yra darbas internetu. Skaičiau straipsnius ir paaiškinimus apie dropshippingą ir negalėjau paslėpti kibirkštėlės akyse: tai tikras verslo kūrimas internetu. Tai buvo sena mano svajonė, kurti tokį verslą, kuris manęs nepririštų prie vietos. Užsidegiau mintimi, kad man REIKIA tuo užsiimti iškarto ir be dvejonių. Pajutau, ka tai yra tai ko aš taip ilgai ieškojau.

Sekantis dropshippingo bruožas, kuris sutvirtino mano norą veikti tuoj pat, yra galimybė uždirbti pinigus miegant. Kai pastatai verslą ir esi atsakingas už verslą, viskas ir taip aišku, kad lengva nebus. Bet pastatytas ir puoselėjamas dropshippingo verslas, labai sėkmingai uždirba pinigus kol mes miegam ir kol nemiegam. Tai ne parduotuvė, turinti darbo valandas. Tai internetinė parduotuvė, kuri yra klientų paslaugoms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, dirbanti be šventinių dienų. Ir šiandien pirmas dalykas, kurį padarau ryte gerdama kavą, tai patikrinu, kaip man sekėsi kol aš miegojau. Nuotaika iškart puikesnė, net jei sapnas koks pakliuvo nemielas tąnakt.

Na ir trečias bruožas užtvirtinantis šio verslo nuostabumą: pajamų lubų nebūvimas. Kai einam į darbą gaunam algą, galbūt gaunam priedą už gerą darbą ar papildomą darbą, ir kai mus paaukština gaunam truputėlį daugiau pinigų ir daug papildomos atsakomybes. Pensijos išmokoms yra numatytos lubos, algos yra fiksuota suma t.y. neuždirbsi daug daugiau nei žadėta. Tradicinis verslas, kaip pavyzdžiui automobilių nuoma – juk neišnuomosi daugiau automobilių nei turi per dieną, ar savo viešbutyje neapgyvendinsi daugiau žmonių nei turi kambarių. Visur yra lubos – internete jų nėra. Aišku kalbant apie ebay egzistuoja pardavimo limitai ir pikti žmonės arba tie kurie žengė 2 žingsnius šiame versle ir metė, sakys melas. Bet tai nėra melas. Pardavimo limitai keliami kas mėnesį, o kartais dažniau ir prabėgus metams, ar keliems metams jie bus didžiuliai ir nepriklausomai nuo to, kad jie didžiuliai, bus didinami toliau. Be to yra ne tik ebay, pastačius sėkmingą dropshippingo verslą ebay ir jį automatizavus virtualių asistentų pagalba, sėkmingai galime imtis kitos pardavimo platformos perpratimo. Ir taip mokydamiesi naujų strategijų, jūs visada uždirbsite vis daugiau. Bet koks užsibrėžtas tikslas gali būti pasiektas, nėra stabdžio, nebent jūs pats.

Na ir ketvirtas dropshippingo bruožas, apie kurį pražioje net negalvojau, bet dabar jau praktikuoju yra virtualių asistentų samdymas. Tai verslo automatizavimo procesas, kai viską už jus padaro kažkas kitas. Kai kurie žmonės naudojasi programomis, maksimaliai supaprastinant verslą, aš samdau tikrus žmones. Darai mažai, daug mąstai kaip pagerinti verslo kokybę ir turi puikius augančio verslo rezultatus. Aš tikrai apie tai svajojau startuodama, ir man neprireikė viso gyvenimo, kad tai pasiekčiau. Mano įtikėjimas dropshippingu buvo vienas teisingiausių dalykų mano gyvenime.

Nereikalinga investiija. Nieko neturėjau kai stratavau dropshippinge. Kelis eurus ir laukiau darbo biržos pašalpos. Man to užteko – nebuvo lengva, bet buvo įmanoma sukuri ir išplėsti verslą.

Dropshippingo verslo specifika

Šiame versle egzistuoja: perpardavėjas (mes), tiekėjas, pardavimų platforma, siuntimo kompanija, pirkėjas.

Mažais ir trumpais žingsniukais, kas kuo užsiima šiame versle.

  1. Pirmiausia mes priimame sprendimą užsiimti dropshippingo verslu.
  2. Pasirenkame platformą, kurioje prekiausime – tarkim Ebay. Šilčiausia vieta naujokams.
  3. Pasirenkame strategiją, tuo pačiu ir tiekėją iš kurio imsime prekes (nieko neperkam, tik priimam sprendimą). Tarkim, prekiausim iš Kinijos, prekes imsim iš Aliexpress (aš taip darauJ ).
  4. Išsirenkam prekę tiekimo tinklapyje (aliexpress).
  5. Patalpinam prekės skelbimą (taip, „copy paste“ – atsižvelgiant į daug smulkmenų, bet iš esmės „copy paste“) savo ebay paskyroje pardavimui su savo antkainiu.
  6. 4 ir 5 punktelius kartojam kol leidžia pardavimo limitas, tada skambinam į ebay paprašyti, kad limitus pakeltų ir vėl kartojam 4 ir 5 punktelius.
  7. Pirkėjas naršantis ebay, nusiperka prekę iš mūsų (taip mes gaunam pinigus, nors dar nieko neesam pirkę – žavu tiesa?)
  8. Mes užsakome prekę pas savo tiekėją pirkėjo adresu. Mes prekės nesiųsim pas save ir jos visiškai nepaliesim. Siuntimo adresą nurodom pirkėjo.
  9. Ir tai kartojam vėl ir vėl. Vėl ir vėl.

Asmeninės savybės ir priemonės norintiems startuoti

Viskas yra labai paprasta, bet nebus taip lengva kaip tikitės. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Kils problemų, bus neaiškių techninių dalykų. Nieko nėra neįmanomo, viskas yra išsprendžiama, tačiau verslo kūrimas ir puoselėjimas reikalaus laiko ir užsispyrimo. Tikrai bus momentų kai norėsis viską mesti, todėl iš anksto turite gerai žinoti ko sieksite ir kodėl. Tiems, kurie ateina tik pažioplinėt su idėja „jei seksis tai užsiimsiu“ neverta net pradėti. Susitaikykite su mintimi, kad lengvi pinigai neegzistuoja. O jei kas nors taip sako tai jūs susiduriate su milžiniška rizika. Dropshippinge pinigai yra uždirbami investuojant laiką, kurį skirsite verslo analizei ir darbui. Visą laiką būsite dėmesingi ir kursite. Sėkmė kaip stebuklas neegzistuoja. Sėkmė yra uždirbama. Jeigu jūs tai suvokiate, jūs esate žengę didelį žingsnį pirmyn.

Dropshippingas išmoko problemas spręsti nedelsiant. Joks verslininkas negali atidėlioti problemos sprendimų, lygiai tas pats su dropshipperiu. Iš tiesų labai gerą bruožą išlavina, kadangi tiesiog nėra kur dingti. Nori kurti verslą ir kyla problema – privalai ją išspręsti. Užsispyrimas ir kantrybė yra labai reikalingi. Pirmieji mėnesiai tikrai nesukraus jums milijonų. Verslas pamažu augs ir jūs apie jį žinosite vis daugiau, tačiau viskas vyks pamažu. Truputį daugiau apie dropshipperio emocijas kalbėjau: https://dsmokykla.lt/2017/11/22/dropshippingo-strategijos/ .

Užsispyrimas, kantrybė, žinojimas kodėl norite pastatyti dropshippingo verslą ir nusiteikimas susidoroti su bet kokiomis kliūtimis. Ir banko kortelės reikia – mastercard arba visa. Štai prieš jus viskas ko reikia startui. Dėl pinigų užlaikymo taisyklių (daugiau: https://dsmokykla.lt/2017/11/19/visa-tiesa-apie-paypal-pinigu-uzlaikymas-arba-paypal-jail/) reikia apyvartinio kapitalo. Man užteko 5e ir pradėjau prekiauti lipdukais ant automobilių t.y. labai pigiomis prekėmis. Tai netiesa, kad reikia kalno pinigų, tačiau trupučio reikia.

Toliau seka du tipai naujokų. Tarkime, kad aukščiau išvardytus punktus atitinkate. Tada jūs arba tas, kuris stratuos su nemokama informacija (free info) arba ieškos „sukramtytos“ informacijos. Noriu pabrėžti, kad tai yra jūsų pasirinkimas ir abu keliai yra vienodai teisingi. Dirbant su free info užtruksite gal šiek tiek ilgiau, kol sukursite imperiją – jos tiek daug, kad sunku atsirinkti gerą nuo prastos.

Nemokamą arba labai pigią informaciją galite rasti: youtube, google, įvairiuose forumuose ir gaudyti mokymus udemy.com ar panašiuose tinklapiuose. Informacijos yra pilnas internetas. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, straipsniai suteiks naudingos ir tikslingos informacijos. Sekite mūsų puslapį facebook @Dropshippingo mokykla, ieškokite bendraminčių.

„Sukramtytą informaciją“ galiu pasididžiuodama siūlyti savo sukurtą. Dropshippingo mokykla turi mokymų programą visiškai naujokams, bet tinkančią ir pažengusiems (Rasite ją čia: https://dropshippingcourses.com/course/dropshipping-from-china-lithuanian-language/ ) . Atsiliepimų apie mokyklą rasite tiek facebooke, tiek mokymų tinklapyje. Labai džiaugiuosi galėdama pasigirti, kad veiklą vykdome beveik dvejus metus ir turime gausią bendruomenę -rašant straipsnį 625 žmonės. Tiek bendraminčių turėsite prisijungdami prie mūsų.

 

Turite klausimų? Brūkštelkite juos į komentarus arba susisiekite su mumis facebook: https://www.facebook.com/dropshippingomokykla/

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *