Įvyko #3 Dropshipperių suvažiavimas

Dropshippingas DS Mokykla

Įvyko #3 Dropshipperių suvažiavimas

Dropshippingo mokykla įkurta 2016 metais skaičiuoja trečiuosius sėkmingus savo veiklos metus. Kiekvienais metais nuo įsikūrimo rengiame suvažiavimą. Tai uždaras mokyklos bendruomenės renginys skirtas susipažinti, pabendrauti, gerai praleisti laiką ir pasimokyti. Kasmet suvažiavimas vis didesnis. Sėkmingas suvažiavimas lyg medalis ant mokyklos pečių, tad šiemet galiu didžiuotis pranešdama, kad susirinko bene 100 žmonių! Šimtas žmonių paaukojo vieną paskutinių vasaros savaitgalių tam, kad susipažintų, kad pabūtų tokių pačių žmonių tarpe, kad gautų žinių padėsiančių plėsti savo verslą.

Atleiskite man už familiarumą straipsniuose. Man dropshippingas yra darbas, verslas, meilužis ir gyvenimo būdas. Jeigu šios veiklos nemyli – tau ji nesiseks. Metai iš metų didėjantis suvažiavimas rodo, kad turime vis daugiau šią veiklą mylinčių žmonių. Svarbiausia visame kame yra meilė savo verslui. Ir man nelabai rūpi jei norite su tuo ginčytis. Jeigu nėra jaučiame ugnelė, nesiseks jokia veikla.

2018 metų Dropshipperių suvažiavime dalyvavo beveik 100 žmonių! 4 pranešėjai kalbėjo įvairiomis temomis. Suvažiavime dalyvavo VIP Teisė vadovė Vesta Vyšniauskienė, kuri pristatė naujus savo mokymus opiausia bet kokio verslo tema – buhalterija, DS Titan kūrėjų komandos narys Ignas Velža pasakojo apie DS Titan įrankio plėtrą, Amazon UK FBA mokymų vedėjas Rokas Zubas dalinosi žiniomis apie Amazon platformą ir Dropshippingo mokyklos įkūrėja ir vadovė Indrė Prichockaitė pateikė svarbią informaciją Ebay platformos atnaujinimų tema. Vakaras buvo užbaigtas bendraujant su kolegomis, šypsantis, šnekučiuojantis ir „žvejojant“ geriausius patarimus bei dalinantis „dropshipperių“ pokštais, kurių įprasta ir kasdienė aplinka gali nesuprasti.

Dropshippingo mokyklos ir mano, kaip vadovės, tikslas visada buvo ir yra kokybiška informacija, bei plėtra. Dropshippingo mokykla aktyviai ieško naujų komandos narių, lektorių išmanančių savo sritį ir dirbančių tam, kad mokiniai turėtų pasiekimus. Dropshippingo mokyklos nariai visada gauna naujausią koncentruotą informaciją svarbiausiomis temomis. Jokių beletristikų, jokių tuščiažodžiavimų. Viskas kuriama tam, kad mokiniai, bendruomenės nariai ir kolegos turėtų realius, apčiuopiamus rezultatus.

Ačiū visiems dalyvavusiems suvažiavime. Rudenį turėsime ir gyvus susitikimus. Tai šiokia tokia naujovė, tad raginu prenumeruoti naujienlaiškį ir sekti mus facebooke, kad nepražiopsotumėt precedento neturinčių informatyvių ir pozityvių susitikimų, kurie jums kainuos faktiškai nieko.

Iki susitikimų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose!