Naujienos

Dropshippingo mokykloje – buhalterijos mokymai!

VIP Teisė
Dropshippingas DS Mokykla

Dropshippingo mokykloje – buhalterijos mokymai!

Kaip apmokestinamas dropshippingas? Ar tai legalu? Kokią formą pasirinkti? Kas geriausia ? Mažoji bendrija? Individuali veikla? Uždaroji akcinė bendrovė? Individuali įmonė? Kaip neapsirikti mokant mokesčius? Iš kur žinoti kokius mokesčius mokėti ir kada? Kaip sutaupyti? Ką nurašyti? Ką reiškia nurašyti?

Tokie klausimai kyla kiekvienam būsimąjam verslininkui prieš tampant verslininku. Kiekvienas verslo žmogus privalo išmanyti verslo skaičius, privalo turėti bent jau bazinę mokesčių informaciją. Iki šiol dropshippingo mokykloje nebuvo žmogaus, kuris profesionaliai galėtų konsultuoti mokestiniais klausimais. Iki šiol mes mokėme tik uždirbti. Tačiau bėga metai ir žmonės uždirba nebe kelis papildomus eurus. Tai tampa žmonių gyvenimo būdu ir pragyvenimo šaltiniu. Dėl šių priežasčių atsirado eilė klausimų, kaip gi susitvarkyti su tais pinigais.

Vidurinėje mokykloje mūsų niekas nemokė kaip mokėti mokesčius, kur ieškoti informacijos apie verslą ir jo pinigų tvarkymą. Taip jau yra, kad daugelis žmonių net nesupranta kaip yra apmokestinamos jų algos. Mokykla atsižvelgė į tokią opią temą ir pradėjo bendradarbiauti su VIP Teisės vadove Vesta Vyšniauskiene, kuri prisijungė prie Dropshippingo mokyklos lektorių ir paruošė mokymus su informacija, kuri iki šiol kiekvienam žmogui nebuvo suprantama. Mokymuose buhalteriniai pagrindai Jums yra pateikiami labai paprastai ir aiškiai.

Dropshippingo mokykloje Buhalterinius mokymus galite įsigyti čia: https://dropshippingcourses.com/course/ds-buhalterijos-kursai/

Peržiūrėję mokymus būsite pakviesti į uždarą konsultacijų grupę, kurioje galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus ir gauti į juos profesionalius, praktika grįstus atsakymus. Šie mokymai sukurti žmonėms, kurie nesupranta „aukštų frazių“ mokęstiniuose įstatymuose, nėra linkę skaityti PVM įstatymo, UAB įstatymo, pajamų mokesčio įstatymo tam, kad gautų bendrą supratimą. Tai trumpi, aiškūs, lengvai klausomi, greitai suprantami mokymai parengti finansiškai mažai raštingiems žmonėms, kuriems kyla klausimai, kokius minėjau straipsnio pradžioje.

Sėkmės keliaujant pirmyn, plečiant žinias ir puoselėjant savo verslą!

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *