Naujienos

Dropshippingas PayPal

Visa tiesa apie PayPal. I dalis – Pinigų išvedimai.

Nuo senų senovės pinigus iš savo PayPal paskyros galime išsivesti į VISA banko kortelę. Kiek vėliau (maždaug 2015 metams įpusėjus) pridėta galimybė išsivesti pinigus į EU banko sąskaitas (straipsnis tik apie europietišką PayPal, sekančiose Visa tiesa apie PayPal dalyse nagrinėsime ir kitokių PayPal taisykles). Visi labai džiaugiamės naująja tvarka – ir laikui bėgui susigaudėm, jog tas „nemokamas“ išvedimas į banko sąskaitą yra didžiulis nuostolis dėl konvertacijos. Taigi, apie viską iš pradžių.

Daug dropshipperių pardavimus vykdo ebay.com tinklapyje (truputį daugiau apie dropshippingo strategijas jau netrukus naujuose straipsniuose). Tai reiškia, kad pinigus gauname Jungtinės Amerikos Valstijų doleriais. Tokia valiuta mes juos ir matome savo PayPal paskyros balanse. Dabar tuos pinigus, mes turime išsivesti, kad galėtumėm naudoti savo reikmėms. Kaip galima tai padaryti?

Yra du keliai:

 • išvedimas į EU banko sąskaitą ;
 • išvedimas į VISA banko kortelę

Išvedimas į EU banko sąskaitą

Išvedant pinigus į EU banko sąskaitą, pinigus visada konvertuoja PayPal. Jis mūsų neklausia ar mums patinka kursas ar nepatinka jis konvertuoja visą pinigų sumą, kurią išsivedame į eurus. Kursas dažniausiai yra labai nepalankus ir tokiu būdu prarandama apie 7-10 proc. pinigų sumos. Papildomi mokesčiai išvedimui į banko sąskaitą netaikomi (PayPal labai neblogai uždirba iš konvertacijos).

Ar mums toks kelias patinka? Žinoma ne. Mes nuolatos ieškome ir ieškome kelių, Dropshippingo mokyklos mokiniai nuolatos jau bene dvejus metus diskutuoja ta tema, vis prisimename tvarką ir iš naujo ieškome patogiausio kelio, nes galimybių randasi vis daugiau ir daugiau.

Taigi, apie galimybes.

Išvedimas į VISA banko kortelę

Tvarka labai paprasta: pridedame VISA banko kortelę prie savo PayPal paskyros (Balance->Add bank card). Pasitvirtiname ją 4 skaičių kodu, kurį matome savo banko sąskaitos išraše. Automatiškai mums, turintiems Europoje esantį adresą (*yra išimčių kai kurioms šalims, bet Lietuva nėra išimtis) yra automatiškai priskiriama euro valiuta, kaip pagrindinė išvedimo valiuta į banko kortelę. Nesvarbu kokia valiuta yra kortelė – PayPal automatiškai, priklausomai nuo registracijos adreso priskiria išvedimo valiutą.

Tai ką daryti, kad išvedimas vyktų doleriais (ar kita valiuta, kuria mes pageidaujame)? Turime paskambinti arba parašyti laiškutį į PayPal ir pasakyti, kad aš noriu išsivedinėti pinigus iš savo PayPal balanso į savo VISA kortelę, kurios galas *0000 pinigus Jungtinių Amerkos Valstijų doleriais. Jokių papildomų klausimų, PayPal darbuotojas labai greitai sutvarko tai pagal Jūsų pageidavimą. Išvedimo JAV doleriais į VISA kortelę kaina yra 2,5 JAV dolerio.

Palyginimas ( situacija: PayPal pagrindinė valiuta Eurai, įplaukos doleriais)

Išvedimas į EU banko sąskaitąIšvedimas į VISA doleriais
Išvedimo kainaNemokamai2,5usd
Minimali išvedimo sumaNėra ribojama500usd per dieną (*įmanoma pakeisti)
KonvertacijaKonvertuoja PayPal (netektis apie 7-10 proc išvedamos sumos)Konvertuoja bankas/sistema (netektis 2-5proc nuo išvedamos sumos jeigu banko valiuta eurai, netekties nėra jeigu banko/sistemos valiuta doleriai )

 

Iš kur gauti VISA?

Lietuvoje veikiantys ir VISA korteles išduodantys bankai: AB Citadele bankas (nuostabi taškų sistema), Luminor Bank AB bankas, AB Seb bankas.

Daugelis europoje ir pasaulyje veikiančių bankų išduoda VISA korteles. Žinoma kiekviename jų turite taisyklių teirautis atskirai.

Lietuvoje labai populiari ir bankui beveik prilygstanti Paysera išduoda VISA korteles.

VISA korteles išduoda ir kortelė gali būti USD valiuta, be to viską galite susitvarkyti tiesiog internetu: spectrocoin.com

Leupay.eu (VISA kortelių išdavimas – naujiena)

Loadoo.com (gana dideli (5proc) įplaukų mokesčiai)

Entropay.com (virtualios visa kortelės – tai reiškia, kad dar kartą turėtumėte išvesti sau – ne pati patogiausia tvarka)

ŽINAI DAUGIAU SISTEMŲ, KURIOS LEIDŽIA SUSIKURTI SĄSKAITĄ DOLERIAIS IR IŠDUODA VISA KORTELES? PRANEŠK DROPSHIPPINGO MOKYKLAI (SUSISIEKTI GALI PASPAUDĘS „KONTAKTAI“ ARBA PARAŠYK MUMS Į FACEBOOK @DROPSHIPPINGOMOKYKLA) IR UŽSIDIRBK NUOLAIDĄ MOKYMAMS ARBA DOVANŲ!

Indrė Prichockaitė

Psidalinkite šiek tiek biografinės informacijos, kad galėtumėte užpildyti savo profilį. Tai gali būti rodoma ir viešai.

6 comments

 1. O kaip sužaisti jeigu bandai dropshippinti tiek UK tiek USA ebay ? 🙂 pagrindinė problema, kaip matau, kad paypal gali tik viena valiutą išvest tai jei kartais nori USD, o kartais GBP tai jau bėda…ar skambinėt kiekvieną kartą, kad vis pakeistų išvedimo valiutą? 😀

  1. Tokiu atveju išeitis paprastesnė turėti dvi VISA korteles ir į vieną išvedimo valiutą padaryti GBP, o kitą USD 🙂 deja negalime jų kaitalioti patys – tai jeigu kelių kortelių pridėti galimybės nėra, tada teks kiekvieną kartą skambinėti – arba nusiteikti konvertacijoms jeigu skambinti tingisi.

 2. Ka daryti jei paypale viena diena yra 91€ o kita diena 19€. O jokiu operaciju nerodo. Ziurint ataskaitas matosi likutis 91. O balanse 19. Nors pries pora dienu buvo 91. Kas per velnias.

  1. Mistikų nebūna. Reikia ieškoti priežasties – niekas nevyksta be priežasties. Veikiausiai taip nutiko, nes turit nepatenkintą klientą. Tikrinkit savo pardavimo paskyrą – gali būti atidarytas “case” arba “return”. Jeigu eBay Resolution centre nieko nematot, tada žiūrėkit paypal resolution centre. PayPal gali būti atidarytas case arba chargeback (pastarasis labai bjaurus). Kai pirkėjas atidaro vieną iš minėtų – pinigų suma lygi pardavimo vertei yra užšaldoma – pinigai nedingo – jie dabar yra pas PayPal kol jūs ir pirkėjas išspręsite problemą. Taip daroma saugumo sumetimais, jeigu Jūs nesprętumėt problemos – tada PayPal(eBay) grąžina pinigus už akių. Problemas reikia spręti ir jų ieškoti. Taip pat netiesa, kad operacijų nerodo. Jums reikia paspausti: Activity (including balance & fees) ir ten tokia operacija turėtų būti įvardinta: Temporary Hold eBay Buyer Dispute 🙂

 3. kai pastraipoj minėjat, jog netinka mums kelias ”išvedimas į EU banko saskaitą”, tai pasižiūrėjus lentelę ir palyginus kainas, pvz: minusas yra EU konvertacija mokestis yra daug didesne, nei VISA kortelė, o pliusas, kad EU išvedimo kaina nemokama, o VIS korteles – 2,5usd. Tai klausimas, gal visdelto nera didelio skirtumo ir galiu turet swedbank, nesumokesiu daugiau mokesčių 🙂 ačiū

  1. Nieko nepriimkite kaip būtinybės. Tikrai galit sėkmingai išsivedinėti pinigus į EU banko sąskaitą ir nesukti sau galvos.

Parašykite komentarą