Naujienos

Optimizuokite savo skelbimus pagal “Best Match” politiką

ebay
Dropshippingas eBay

Optimizuokite savo skelbimus pagal “Best Match” politiką

Kai pirkėjas ieško prekių “eBay” platformoje, gaunama numatyta prekių eilė yra vadinama “Best Match”. Ji sukurta parodyti aktualiausius skelbimus, atsižvelgiant į tai ką pirkėjai laiko svarbiausiu aspektu nuspresdami pirkti. Anksčiau mes turėjome ilgą “best Match” politiką, po paskutinių eBay atnaujinimų, turime sekančiai šiame straipsnyje pateiktą informaciją.

 

Kaip “Best Match” veikia?

Ebay “Best Match” algoritmas – formulė, pagal kurią eBay rūšiuoja skelbimus. Algoritmą reitinguoja skelbimus pagal skirtingus faktorius:

 • Kaip skelbimas sutampa su pirkojo ieškoma fraze
 • Kokia populiari prekė yra
 • Prekės kaina
 • Skelbimo kokybė – aprašymas, nuotraukos ir t. t.
 • Kaip išbaigtas skelbimas yra
 • Skelbimo salygos – grąžinimo politika, išsiuntimo laikas
 • Pardavėjo lygis

 

Kaip optimizuoti savo skelbimus pagal “Best Match” politiką?

Nėra jokios paslapties kaip padaryti, kad jūsų skelbimai būtų reitinguojami geriau ir aukščiau. Pardavėjai, sekantys naujienas ir atnaujinimus, mato savo skelbimus reitinguojamus aukščiau. Būti geriau reitinguojamu pardavėju reikia pradėti siūlyti konkurencingas kainas, racionalų siuntimą ir puikų klientų aptarnavimą. Yra dar kelios galimybės būti geriau reitinguojamu pardavėju:

Kurti pilną ir tikslų skelbimą

Kuo daugiau ebay žino apie prekę, tuo geriau jie gali prekę suderinti su pirkėjų paieškomis. Rašyti aiškų ir tikslų pavadinimą, naudojant teisingą tarimą ir ne ilgesnį nei 80 simbolių. Rašyti tikslų prekės aprašymą stengtis naudoti kuo įmanoma daugiau ebay katalogų (kataloguoti prekes). Dėti aukštos kokybės nuotraukas, kurios parodo prekę iš visų pusių. Galima ir pageidautina įdėti 12 nemokamų nuotraukų.

Rinktis teisingą skelbimo formatą

Naudokite aukcionus kai:

 • Jūs nesate tikri dėl prekės kainos ir norite parduoti ją greitai.
 • Jūsų prekė yra unikali ir ją sunku surasti.

Naudokite fiksuotos kainos skelbimus kai:

 • Kai žinote tikslią prekės kaina, arba suma kurią norite gauti už prekę.
 • Jūs kuriate skelbimus, kurie turi variacijas
 • Turite daug prekių ir norite sumažinti prekių įdėjimo mokestį.
 • Norite, kad jūsų prekės būtų rodomos daugiau nei 10 dienų.

Dėti skelbimus į teisingą kategoriją

Pasirinkti kategorija kuri labiausiai atitinka prekę.

Pateikite aiškias pardavimo potitikas

Pasirūpinkite, kad jūsų siuntimo ir grąžinimo politikos būtų tikslios ir aiškios. Ebay mums pardavėjams duoda kelis patarimus kaip sukurti geras teisingas politikas: rašyti siuntimo kainą, išsiuntimo laiką, priimamus mokėjimus, taip pat grąžinimo sąlygas.

Palaikykite teigiamą pardavimų istoriją

Įsitikinkite, kad prekė pasiekia jūsų pirkėją laiku. Taip pat jei įmanomą naudokite sekamus siuntimo numerius. Apibūdinkite savo prekę aiškiai ir tiksliai, kad nekiltų problemų dėl neteisingai aprašytos prekės. Sekite savo prekių likučius, kad išvengtumėte atšauktų pardavimo dėl prekių trūkumo.

 

Apibendrinant

Kaip anksčiau, taip ir dabar svarbiausia sekti naujienas, derintis prie jų ir būti tokiu geru pardavėju kaip tik įmanoma. siuntimo numeriai, geras klientų aptarnavimas, meilė skelbimams ir aiškumas juose – tai raktas į sėkmę!

 

Autorė

Agnė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *