Naujienos

“Listing tips” apžvalga

Listing tips
Dropshippingas eBay

“Listing tips” apžvalga

Nesvarbu ar jūs eBay dirbate ilgai ar ka tik pradėjote, eBay siūlo didelį pasirinkimą įrankių, kurie padės jums tvarkyti savo skelbimus, kad pasiektumėte pardavimų aukštumas.

 

Prieš kuriant skelbimą

 

Kiekvieną mėnesį “ebay” pardavėjas gauna tam tikrą nemokamų skelbimų skaičių.

Nemokamas skelbimų skaičius per mėnesį priklauso nuo jūsų turimos parduotuvės:

Parduotuvės paketas

Nemokami skelbimai per mėnesį

Standartiniai mokesčiai

(neturint parduotuvės)

50 nemokamų fiksuotos kainos ir aukciono tipo skelbimai
“Starter” parduotuvės paketas 100 nemokamų fiksuotos kainos ir aukciono tipo skelbimai
“Basic” parduotuvės paketas 250 nemokamų fiksuotos kainos ir 250 aukciono tipo skelbimai
“Premium” parduotuvės paketas 1000 nemokamų fiksuotos kainos ir 500 aukciono tipo skelbimai
“Anchor” parduotuvės paketas 10000 nemokamų fiksuotos kainos ir 1000 aukciono tipo skelbimai
“Enterprise” parduotuvės paketas 100000 nemokamų fiksuotos kainos ir 2500 aukciono tipo skelbimai

 

“Ebay” pastebėjimas – kartais “ebay” siūlo nuolaidas papildomiems nemokamiems skelbimams, todėl “ebay” primena stebėti savo žinutes ir “Seller Center”.

 

Kaip veikia nemokami skelbimai?

Jums nereikės mokėti skelbimo įdėjimo mokesčio už tokį skelbimų skaičių kuris yra lentelėje priklausomai nuo to kokį parduotuvės paketą turi. Bet jums vis tiek reikės sumokėti už papildomas paslaugas (jei tokias pasirinksite):

 • Papildomas arba/ir paryškintas pavadinimas
 • Skelbimo kėlimas į dvi kategorijas

“Ebay” primena:

 • Jei jūs esate privatus pardavėjas, jūs gaunate tik toje šalyje, kurioje yra registruota jūsų ebay parduotuvė. Pavyzdžiui “ebay” parduotuvė yra registruota US adresu gaunate nemokamus skelbimus tik ebay.com.
 • Galite įdėti 12 nemokamų nuotraukų.
 • Esami jūsų pardavimo limitai gali apriboti jus įdėti visus turimus nemokamus skelbimus.
 • Yra ir tam tikros kategorijos kuriose nėra naudojami nemokami skelbimai: nekilnojamas turtas, “Motors” kategorijos: valtys, automobiliai ir sunkvežimiai, motociklai, kitos transporto priemonės ir priekabos
 • Kategorijos kuriose gali būti naudojami nemokami aukciono stiliaus skelbimai: Antiques, Art, Clothing, Shoes & Accessories, Coins & Paper Money, Collectibles, Dolls & Bears, Entertainment Memorabilia, Health & Beauty, Jewelry & Watches, Pottery & Glass, Sports Memorabilia, Fan Shop & Sports Cards, Stamps, Toys & Hobbies.

 

Kuriant skelbima

 

Ebay pataria kuriant skelbimą naudoti išplėstinį (“advanced”) skelbimo dėjimo formą. Tai supaprastins jūsų skelbimo kūrimą ir valdymą. “Advanced” skelbimo dėjimo formą galite rasti savo paskyroje “My ebay” arba “Seller Hub”. “Advanced” skelbimo formos funkcijos:

 • Reikalavimai pirkėjams – jūs galite pašalinti nepageidaujamus pirkėjus, pavyzdžiui tokie pirkėjai kurie gyvena tose šalyje į kurias jūs nesiunčiate savo prekių.
 • Papildomas pavadinimas (“Subtitle”) – pateikia daugiau informacijos apie preke paieškos rezultatuose.
 • Skelbimo dizainas – pateikite profesionalų skelbimo aprašymą be HTML
 • Šablonai – galite išsaugoti iki 10 šablonų, kurie padės greičiau kurti būsimus skelbimus.
 • Kombinuota siuntimo nuolaida – galite sukurti siuntimo nuolaidas.
 • Junginiai (“Lots”) – galite parduoti didelį kiekį vienam pirkėjui naudojant tik viena skelbimą.
 • Lankytojų skaitiklis – galite stebėti kiek pirkėjų domisi jūsų įdėta preke.

Kai kurios funkcijos gali būti apmokestinamos, mokesčius galite stebėti savo mokesčių skyriuje.

Prekės būklė

Būkite sąžiningi su savo pirkėjais, pateikite tikslią informaciją apie prekės būklę. Dedant skelbimą jūs galite pasirinkti iš kelių galimybių.

Skelbimo saugumas

Norint apsaugoti duomenis ir svarbią informaciją, pvz.: kredito kortelių duomenis ir slaptažodžius, ebay rekomenduoja atnaujinti skelbimus ir pakeisti HTTP į HTTPS. “Hyper Text Transfer Protocol Secure (HTTPS)” tai yra saugesnė versija HTTP, kur “S” yra “Saugumas”. Tai reiškia, kad visi jūsų naršyklės ir svetainės ryšiai yra užkoduoti, o tai apsaugotų jūsų duomenis.

Privatūs skelbimai

Privatūs skelbimai leidžia pirkėjams likti anonimais, kai jie teikia pasiūlymą aukcione arba perka prekę. Pirkėjo vartotojo vardas yra paslėptas nuo kitų narių, kurie žiūri sąrašą. Pirkėjų sąrašą gali matyti tik pardavėjas.

Kodėl vartotojai renkasi privačius skelbimus? Kaip pardavėjas jūs galite pasirinkti kurti privatų skelbimą, kai norite parduoti brangia prekes arba farmacijos produktus.

Kaip sukurti privatų skelbimą? Jūs galite sukurti privatų skelbimą naudodami “Advance” skelbimo įrankius. Kai kuriate skelbimą tiesiog pasirinkite “Allow buyers to remain anonymous to other eBay users“ tai rasite pardavimo detalių skiltyje. Kai pasirenkate šią galimybe tik pardavėjas (jūs) galite matyti pirkėjų informaciją. Ši informacija yra paslėpta nuo kitų pirkėjų, kurie žiūri jūsų skelbimą.

 

Skelbimų optimizavimas ir reklama

 

Optimizuokite savo skelbimus pagal “Best Match”. Išsamią informacija kaip tvarkyti skelbimus, kad jie atitiktų “Best Match” politika rasite https://dsmokykla.lt/2018/06/27/best-match-politika/

 

Reklamuokite skelbimus naudojant –  “Promoted listings”. Jūs galite reklamuoti skelbimus aukščiau nei jūsų konkurentai, bet mokėsite tik tada jei preke parduosite. Jei turite parduotuve tai  “Promoted listings” įrankis yra įskaičiuotas į jūsų parduotuvės paketą. Jei neturite parduotuvės jūs vis tiek galite reklamuoti skelbimus naudodami “Promoted Listings Lite” įrankį.

“Promoted listings” ebay parduotuvių turėtojams

Jei turite ebay parduotuvę, kurti ir stebėti “Promoted listings” galite per savo “Seller Hub”. Kurti savo “Promoted Listings”:

 1. Eikite į Marketing in Seller Hub ir pasirinkite “Promoted Listings”
 2. Pasirinkite “Create new campaign”

“Promoted listings” be ebay parduotuvės

Jei jūs neturite eBay parduotuvės, jūs vistiek galite sukurti “Promoted listings” naudodami “Promoted Listings Lite”. Kad galėtumėte naudotis “Promoted Listings Lite” jūs turite atitikti visus šiuos reikalavimus:

 • Jūsų pardavėjo lygis turi būti ne mažesnis nei “Above Standard”
 • Skelbimas yra fiksuotos kainos
 • Kaina atitinka eBay rekomenduojamą kainą
 • Prekė yra bet kurioje kategorijoje išskyrus “Motors”, “Real Estate” ir “Travel”
 • Skelbime yra mažiausiai dvi nuotraukos
 • Prekės būklė negali būti – “Parts not working”
 • Skelbimas nesuteikia galimybės vietiniam paėmimui.

 

Autorė

Agnė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *