Naujienos

eBay stealth – planas B arba sugrįžimas

PLAN-B-STEALTH
Dropshippingas eBay

eBay stealth – planas B arba sugrįžimas

Asmens norui turėti Ebay Stealth (arba aš vadinu nesusiejamą paskyrą) yra dvi priežastys.

Pirmoji – suvokimas, kad galite slystelti dėl nežinojimo ir jūsų verslas jei ne užblokuotas, tai gali būti pristabdytas. Pavyzdžiui MC011 apribojimą ebay paskyroje sprendžiau dvi savaites. Vadinasi jei būčiau neturėjusi kitų paskyrų, dvi savaites būčiau neturėjusi pajamų. Ar mes pykstame, ar nepykstame niekas nepasikeis. Tokia yra tvarka. Jeigu mūsų paskyroje atsiranda neįprasta ar įtartina veikla, tokiu atveju gali būti, kad būsime tikrinami.

Antroji priežastis – visiškas paskyros užblokavimas. Taip, mes visi žinome, kad jeigu nieko blogo nedarysi nieko ir nebus. Tačiau būna nutinka, kad žmonės nežino apie VeRO, draudžiamas prekes, rizikingas kategorijas ir panašiai. Taigi, apsidraudę nuo to mes neesame ir jei taip nutinka turite žinoti – yra kelias atgal.

Aiškinausi kaip teisingai sukurti Stealth paskyras labai ilgai. Labai daug bandymų buvo užblokuoti, tačiau bėgant metams supratau kaip. Neteisingai yra teigiama, kad stealth paskyra yra išgalvota paskyra, kuriai reikės padirbtų dokumentų. Pilkąjame dropshippingo pasaulyje egzistuoja tokia tvarka. Tačiau aš nesutinku. Ebay Stealth paskyros gali būti sėkmingai sukurtos jūsų vardu ir tarpusavyje visos jūsų paskyros nebus susietos. Skamba beprotiškai tiesa?

Toliau dar beprotiškiau. Daugelio bandymų ir testavimų dėka radau kelią kaip atidaryti stealth paskyras tikrais vardais, tvirtinamas tikrais dokumentais. Įdomiausia tai, kad žinau ne tik kaip padaryti tikrą neprisiejamą paskyrą, tačiau žinau ir kaip padaryti, kad tikra neprisiejama paskyra turėtų didelius startinius pardavimo limitus arba neturėtų jų išvis.

Ilgą laiką laikėme šią informaciją tik sau. Dalinomės pagalba tik mokyklos viduje, tačiau nusprendėme išnešti tai ir kitiems dropshipperiams. Dropshippingo mokykla teikia paskyros registracijos paslaugą. Iš mūsų galite užsisakyti paskyras savo vardu, pavarde, kurias tvirtinsite savo asmens dokumentu ir ebay paskyra neturės, arba turės didelius pardavimo limitus.

Įsigyjus šią paslaugą jūs gausite:

1* Ebay paskyrą su dideliais arba be pardavimo limitų

1* PayPal patvirtintą paskyrą

1* Gmail

1* Sim kortelę

Bonus: 3 failai instrukcijų apie teisingą darbą

Paslaugos kaina: 139.99eu. Įsigyti galite: https://dropshippingcourses.com/product/paskyros-registracijos-paslauga/

Tam, kad galėtumėm suteikti šią paslaugą mums reikės šiek tiek duomenų. Neabejojame, kad turite klausimų prieš įsigyjant paskyrą. Visus juos galite užduoti atsakingam asmeniui: https://bit.ly/2PbFF9F arba FB @Dropshippingo mokykla. Taip pat po apmokėjimo susisiekite su atsakingu asmeniu arba Dropshippingo mokykla. Dėkojame, kad pasitikite mumis.

 

DUK

*Turiu blokuotą paskyrą – ar nesusies jų ir neužblokuos?

Jei laikysitės pateiktų instrukcijų – tikrai ne.

 

**Ar galiu pirkti tik PayPal ir prisieti prie seno ebay?

Nerekomenduojame

 

***Kurioje šalyje/kuriame ebay tinklapyje galėsiu dirbti?

Bet kuriame.

 

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

 

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *