Naujienos

Sistemos ir bankai, tinkami pinigų išvedimui iš PayPal

Bankai-Sistemos-PayPal
Bankai Dropshippingas

Sistemos ir bankai, tinkami pinigų išvedimui iš PayPal

Beveik visame pasaulyje veikianti sistema PayPal priklausomai nuo šalies taiko pinigų išvedimo taisykles. Šiame straipsnyje kalbėsime apie Europos PayPal. Dauguma sistemų tinka ir kitų šalių PayPal, tačiau kiekvieną reikėtų analizuoti atskirai ypač jeigu kalbama apie trečiųjų šalių PayPal.

Šiame straipsnyje aptarsime:

 1. Išvedimą iš PayPal į bankus apskritai
 2. Payoneer
 3. LeuPay
 4. Loadoo
 5. Viabuy
 6. Revolut
 7. Monese
 8. Paysera
 9. Spectrocoin
 10. Swirl
 11. N26
 12. iCard
 13. Entropay

 

Pinigų išvedimas į Europos bankus

Neaptarinėsiu kiekvieno banko atskirai, kadangi tai ganėtinai sudėtinga. Bankų europoje yra labai daug ir jie visi turi savo taisykles. Atsidaryti banko sąskaitą, kaip Europos Sąjungos piliečiai galime, bet kurioje šalyje. Esminiai dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie banką, kuriame žadate atsidaryti sąskaitą:

 1. Banko įkainiai – pasitaiko, kad bankas taiko labai didelius įkainius už mažus dalykus. Pavyzdžiui kai kurie Latvijoje įsikūrę bankai išduoda korteles, tačiau vienas atsiskaitymas kortele kainuoja 1eurą. To nežinodami, kaip dropshipperiai galim netyčia stipriai susimažinti pelnus. Labai gerai išsistudijuokite banko įkainius, kad paskui nereikėtų greituoju būdu ieškoti geresnio kelio išsivesti pinigus.
 2. Banko kortelė – turime žinoti kokia kortelė bus išduota (American express, MasterCard, Visa ar kita). Geriausia pinigų išvedimui žinoma turėti VISA, kadangi išvedant į visa galime keisti išvedimo valiutą.
 3. Vykdami į svečią šalį atsidaryti banko sąskaitos turite iš anksto pasidomėti kokių dokumentų jie pageidauja sąskaitos atidarymo procedūrai.

Daugiau apie išvedimus https://dsmokykla.lt/2017/11/11/visa-tiesa-apie-paypal-i-dalis-pinigu-isvedimai/ .

Primenu į EU banko sąskaitą išvedimas nekainuoja, tačiau pinigai automatiškai konvertuojami į eurus ir sumokamas konvertacijos mokestis. Kiekviename banke galime paprašyti, kad sąskaita būtų atidaryta ne tik eurais, bet ir doleriais. Tokiu atveju, jeigu bankas išduoda VISA, o sąskaita yra doleriais mes galime pinigus už pardavimus išsivesti doleriais be jokių konvertacijų, tik susimokėję 2,5USD už išvedimą. Aišku, papildomi mokesčiai gali būti taikomi iš banko pusės. Tai turime išsiaiškinti iš anksto.

 

Payoneer

Draugo nuoroda http://tracking.payoneer.com/dsmokykla

 

Payoneer paslaugos nuo seno gerai žinomos dropshipperiams ir tarp mūsų ši sistema yra labai populiari. Paslaugų įkainiai nėra dideli, sąskaitos atidarymo procedūra labai paprasta, atidaromos iš karto sąskaitos Jungtinių Amerikos Valstijų doleriais, eurais ir Didžiosios Britanijos svarais. Kiekvienai sąskaitai galim gauti MasterCard korteles. Iš PayPal į banko USD banko sąskaitą pinigų neišsivesime, tačiau į EUR banko sąskaitą išsivesime, kaip į paprastą banką be jokių keblumų. USD banko sąskaita yra tinkama mokėjimams iš Amazon pasiimti.

Banko kortelę iškarto sistema duos užsisakyti tik USD. Į USD sąskaitą padarius 1000USD apyvartą (ar kita valiuta) gausite 25USD „bonusą“ už naudojimąsi sistema. Tai kortelė bus reikalinga. Korteles prie EUR ir GBP valiutų leis užsisakyti (atsiras mygtukas „Order card“) tada, kai apyvartos sąskaitose bus 50EUR ir atitinkamai 50GBP. Kadangi sąskaitos yra veikiančios ir be kortelių, tokią apyvartą galima išgauti tiesiog išvedant pinigus iš PayPal į banko sąskaitą (į GBP iš UK PayPal). Taip pat galima tiesiog susisiekti su Payoneer ir paprašyti, kad kortelė Jums būtų atsiųsta. Dažnu atveju jie nereikalauja apyvartos, bet turėkite omenyje, kad tokia sąlyga yra laikoma būtina.

Payoneer sistemos įkainiai:

  USD EUR GBP
Pinigų gavimo mokesčiai 1 proc. nuo sumos X X
Kortelės metinis mokestis 29,95$ X X
Pinigų nusimėmimas bankomate 3,15$ 2,5eu £1,95
Sąskaitos likučio tikrinimas bankomate 1$ 0,80eu £0.65
Operacijos atmetimas bankomate (jeigu norite nusiimti daugiau nei yra balanse) 1$ 0,80eu £0.65
Pinigų išvedimas į savo banko sąskaitą 2 proc. nuo sumos (jeigu valiutos skiriasi bus mokamas dar +2proc. konvertacijos mokestis) 1,8 proc. nuo sumos (jeigu valiutos skiriasi bus mokamas dar +2proc. konvertacijos mokestis) 1,8 proc. nuo sumos (jeigu valiutos skiriasi bus mokamas dar +2proc. konvertacijos mokestis)

***mokesčių procentą taikomą Jums (kadangi laikui bėgant taisyklės visur keičiasi) galite pasitikrinti prisijungę į savo Payoneer paskyrą, pasirinkę valiutą ir paspaudę Help->Pricing&Fees).

Papildomai galite kreiptis į payoneer ir atsidaryti sąskaitas JPY, CNH, AUD valiutomis.

 

LeuPay.eu

Pakankamai naujas atradimas visai neseniai pradėjęs išduoti VISA korteles. LeuPay leidžia atsidaryti 3 banko sąskaitas (vėliau tą limitą, kaip ir kitus Leupay limitus galite prašyti padidinti klientų aptarnavimo el. paštu) ir užsisakyti 5 banko korteles. Banko sąskaitų valiutos gali būti EUR, USD, GBP,BGN, CHF, JPY, RON, HRK, CZK, PLN.

Visoms banko sąskaitoms yra suteikiamas ir mes gaunam IBAN sąskaitos numerį. Čia galime truputį apsigauti tad būkite atidūs. JEIGU turime LeuPay banko sąskaitą USD ir norime iš europos PayPal išsivesti į tą banko sąskaitą USD, mes turime pridėti VISA kortelę, kuri yra susieta su USD banko sąskaita. Išvedant iš europos PayPal pinigus į IBAN sąskaitos numerį, pinigai išeis Eurais. Tai reiškia, kad pavyzdžiui mes norime išsivesti 100USD į savo banko sąskaitą. Tokiu atveju šią sumą PayPal konvertuoja į eurus, o bankas ar sistema konvertuoja atgal į dolerius (jei vedamės į dolerių banko sąskaitą). Atrodytų lyg turėtumėm sutaupyti, nes viskas tapačia valiuta, tačiau atsitinka priešingai. Mes turime net dvi konvertacijas. Būkite atidūs.

Šiuo metu LeuPay viena geriausių žinomų sistemų išduodančių VISA korteles ir USD banko sąskaitas ir leidžianti daug sutaupyti.

LeuPay sistemos įkainiai (plačiau https://www.leupay.eu/en/fees ):

USD/EUR 
Pinigų gavimo mokesčiai 0
Kortelės metinis mokestis 0
Pinigų nusimėmimas bankomate 2,5$/2Eu
Sąskaitos likučio tikrinimas bankomate 0.7$/0,5eu

 

Loadoo.com

Draugo nuoroda: https://loadoo.com/join/dsmokykla

Loadoo gana mažai naudojama sistema dėl ganėtinai aukštų pinigų priėmimo mokesčių. Loadoo išduoda VISA korteles doleriais, eurais arba svarais. Banko sąskaitos (IBAN) kartu negaunam, bet į VISA sėkmingai galime išsivesti pinigus mums patinkančia valiuta. Vienos kortelės išdavimo kaina atitinkamai 15eurų, 15dolerių arba 15 svarų. Į kortelę galima išsivesti Bitcoin‘us.

Loadoo sistemos įkainiai (daugiau https://loadoo.com/fees/plastic/ ):

USD EUR GBP

Pinigų gavimo mokesčiai

0-5000 apyvarta – 5proc. mokestis

5000-10 000 apyvarta – 3,5 proc. mokestis

10 000 – 25000 apyvarta – 3 proc.

25 000 – 200 000 apyvarta – 2,5proc. mokestis

200 000 + apyvarta – 2 proc. mokestis

0-5000 apyvarta – 5proc. mokestis

5000-10 000 apyvarta – 3,5 proc. mokestis

10 000 – 25000 apyvarta – 3 proc.

25 000 – 200 000 apyvarta – 2,5proc. mokestis

200 000 + apyvarta – 2 proc. mokestis

0-5000 apyvarta – 5proc. mokestis

5000-10 000 apyvarta – 3,5 proc. mokestis

10 000 – 25000 apyvarta – 3 proc.

25 000 – 200 000 apyvarta – 2,5proc. mokestis

200 000 + apyvarta – 2 proc. mokestis

Kortelės mėnesinis mokestis 1usd 1eur 1gbp
Pinigų nusigryninimas bankomate 3,5$ 2,75eu £2,25

 

Viabuy.com

Draugo nuoroda: https://r.viabuy.com?cid=dsmokykla

Sistema naudojama labai retai dėl savo brangumo. Tam, kad aktyvuoti ir pradėti naudotis kortele ir banko sąskaita reikia susimokėti 69,9EUR. Metinis sistemos mokestis 19,9eur. Banko sąskaita yra IBAN. Veikia puikiai išsivesti pinigus iš PayPal. Kortelė MasterCard. Nusiimti pinigus bankomate kainuoja 5eur. Gautiems pinigams jokie mokesčiai netaikomi. Daugiau apie viabuy mokesčius: https://www.viabuy.com/pricing-and-fees.html .

 

Revolut

Revolut naujiena: Virtualios VISA

Revolut yra Apps‘as kurį turite parsisiųsti į savo telefoną. Revolut duoda sąskaitas Eurais, Svarais, Doleriais. Revolut išduoda Mastercard plastikines korteles (vienos kaina 6eu) ir VISA virtualias korteles (vienos kaina 6eu) – kortelė yra prisieta prie visų trijų sąskaitų iškarto.

Revolut naudojimas yra nemokamas, tačiau jie turi ir geresnį planą kainuojantį 6,99GBP per mėnesį. Apie planus https://www.revolut.com/ph/pricing .

GBP sąskaitą sėkmingai galite prisidėti prie UK PayPal, EUR – prie PayPal. Į VISA virtualią kortelę galite išsivesti dolerius.

Šiek tiek apie tai kas įeina į Revolut nemokamą planą. Nemokamai per mėnesį galite nusiimti 200eu. Norint nusiimti daugiau grynųjų teks susimokėti 2 proc. nuo sumos. Atsiskaityti kortele ir atlikti transakcijų galite kiek norite ir jos nekainuos.

Monese

Draugo kodas: 9NQH95LY

Registruodamiesi su draugo kodu gausite 5GBP dovanų.

Nelabai populiari sistema, tačiau labai draugiška vartotojams. Monese yra Apps‘as, kurį turite parsisiųsti į savo telefoną. Jame galite gauti sąskaitas GBP ir EUR valiutomis. Kartu su valiutomis gausite ir UK sąskaitos numerį ir EUR IBAN sąskaitos numerį. Kortelė išduodama yra MasterCard.

Kaina yra 4,95 GBP arba 5,90 eur per mėnesį (pirmas mėnuo nemokamas). Pinigų nuėmimas kita valiuta bus apmokestintas 0,5proc konvertacijos mokesčiu. Nemokamai galite nusiimti 3 kartus per mėnesį iš EUR sąskaitos, sekantys nuėmimai kainuos 1,5eu. Iš GBP sąskaitos nemokamai galima nuimti 5 kartus prie mėnesį, skeantys nuėmimai kainuos 0,5GBP.

Sąskaitą GBP galite prisidėti prie Didžiojoje Britanijoje registruotų PayPal. Sąskaitą eurais – prie europos PayPal. Ir sėkmingai į jas išsivedinėti pinigus.

Daugiau apie monese mokesčius: https://monese.com/pricing

Paysera

Draugo nuoroda: https://www.paysera.lt/dsmokykla

Lietuvoje įsteigta, veikianti tarptautiniu mąstu sistema. Ji išduoda VISA korteles (kaina 3 arba 7e), o sąskaitas galime atsidaryti įvairiomis valiutomis, kartu gaudami ir IBAN sąskaitos numerį. Mėnesinis kortelės mokestis siekia 0,45eur. Pinigų nuėmimas kainuoja 1eur, balanso tikrinimas bankomate 0,3eur. Per dieną galima išsiimti 600eur grynųjų. Daugiau apie Paysera taikomus įkainius: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/kainos

Tarp Lietuvos dropshipperių sistema pakankamai patogi, ją galima atsidaryti ir pasitvirtinti internetu. Galite atlikti pavedimus ir naudotis visiškai taip, kaip tikru banku.

Spectrocoin

Draugo nuoroda: https://spectrocoin.com/en/dsmokykla

Spectrocoin išduoa VISA korteles. Kortelių valiuta gali būti: EUR, GBP arba USD arba Krypto valiutos. Labai patogu tiems, kurie ieško kaip išsivesti savo dolerius į VISA. IBAN negaunam kartu, gaunam tik VISA kortelę. Kortelės kaina priklausomai nuo valiutos $9.00/€8.00/£6.00 plastikinė, virtuali – $0.50/€0.50/£0.50.

Pinigų nusiėmimas bankomate atitinkamai: 3,5USD/ 2,75EU/ 2,25GBP. Pinigų gavimas iš PayPal apmokęstinamas 1,99proc. Daugiau apie mokesčius https://spectrocoin.com/en/bitcoin-debit-card.html .

Swirl

http://swirlcard.com/

Sistema suteikia sąskaitą su IBAN ir mastercard kortelę. Pristatymas tik Airijoje! Tad jeigu norite šios sistemos teks ieškoti draugų, kurių adresu galite ją užsisakyti. Kortelę sunku gauti būtent dėl to, kad ji išduodama tik Airijoje. Pinigų priėmimas, registracija, kortelė yra nemokami. Bankomate pinigus nusiimti kainuoja 1.5eu. Atsiskaitymas kortele kainuoja 2,95proc (min 0,75ct – max 2,95eu). Daugiau apie mokesčius http://www.swirlcard.com/costs.php?country=ie&language=en

N26

Labai populiari sistema dėl mažų įkainių. Tai apps‘as, tačiau veikia ir naršyklėje. N26 turi tris planus https://n26.com/eu/pricing/#MC-intl-fee , du iš jų nemokami, vienas mokamas. Gauname IBAN sąskaitą eurais ir MasterCard banko kortelę. Turėdami Business planą galite gauti Cashback 0,1 proc už atsiskaitymus kortele. Tai labai pravartu dropshipperiams. Per mėnesį 5 kartus galite nusiimti pinigų eurų valiuta nemokamai, sekantys kartai kainuos po 2eu. Jeigu pinigus norite nusiimti kita valiuta, ne eurais – mokestis sieks 1,7 procento nuo sumos. Papildomų mokesčių nėra. Tikrai nebrangi ir gera sistema.

Icard

Gaunam sąskaitą su IBAN numeriu ir mastercard kortelę. Nepopuliari sistema, veikiausiai todėl, kad dabar jau turime tikrai iš ko rinktis. Kortelės kaina 10eur. Sąskaitos gali būti eur, USD, GBP, BGN. Pinigų priėmimas nemokamas. Daugiau apie mokesčius https://icard.com/phl/en/fees ir https://icard.com/en/account/rate . Taip pat netaikomi procentiniai pinigų keitimo mokesčiai, jeigu valiutos skiriasi.

Entropay

Virtuali VISA kortelė. Gali būti naudojama tiek pinigų išvedimams, tiek tapatybės PayPal patvirtinimui. Labai lengva ir greita susikurti šią kortelę ir ją pasipildyti 5USD. Jeigu kuriatės naują PayPal, labai pravartu žinoti apie šią sistemą. Registracija nemokama. Apie entropay mokesčius: https://www.entropay.com/pricing .

 

Žinote daugiau sistemų? Geresnių sistemų? Turite puikios patirties su tam tikrais bankais? Pasidalinkite savo patirtimi, kartu su Affiliate nuoroda, jeigu ji yra toje sistemoje, kurios neišvardinau, šio straipsnio komentaruose.

Rinktis tikrai yra iš ko, sistemos vis kuriasi ir tampa vis pigesnės naudoti. Jums belieka pasižiūrinėti informacijos apie jas ir priimti sprendimus, kuri sistema Jums yra patogiausia.

Pastebėjote, kad straipsnyje yra daug Draugo nuorodų. Kviečiu ir Jus dalintis draugo nuorodomis. Dažniausiai naudos gauna abi pusės, todėl verta ieškoti Draugo arba Affiliate nuorodos prieš registruojantis vienoje ar kitoje sistemoje. Ne visos jos turi skatinamąsias programas, bet kai kurios turi net labai neblogas.

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *