Cashback sistemos

cashback
CashBack Dropshippingas

Cashback sistemos

Pirmiausiai perskaičius žodį “Cashback” tiems kurie su juo nėra susidūrę kyla klausimas kas tai yra. Pamėginsime atsakyti į šiuos klausimus ir pateiksime kelis tinklapius, kurie labai maloniai papildys jūsų piniginę apsiperkant. Dropshipperiai perka labai daug – todėl ir susigrąžina daug. Kiekvienas nuolatos turime ieškoti būdų susigrąžinti maksimalias sumas nuo išleidžiamų sumų. Jeigu jūs neesate dropshipperis, bet perkate internetu Jums irgi būtų pravartu naudotis “Cashback” tinklapiais ir gauti grąžos. Juk visi norime pirkti pigiau.

Cashback – tai piniginė grąža, kurią gauname pirkdami. Pavyzdžiui koks nors “cashback” tinklapis siūlo jums 2 procentų grąžą perkant iš sakykim Aliexpress tinklapio. Tokiu atveju, Jūs prisijungę prie (arba aktyvavę Chrome papildinį, jeigu tinklapis tokį turi)“cashback” tinklapio einate arbe esate nukreipiami į tinklapį iš kurio pirksite prekes. Perkate tas prekes už skelbime nurodytą kainą, o Jūsų “cashback” tinklapio balanse užskaitoma grąžos suma, kurią vėliau galėsite išsivesti. Grąžą gauname ne iš karto, kadangi visko gali nutikti su užsakymu: mes galime jį atšaukti, arba jis ateis netinkamo stovio, todėl pinigai bus grąžinti. Tokiu atveju pirkimas tampa neįvykusiu ir pirkimo grąžos (“Cashback”) mes negausime. Sąžininga, tiesa? Skeptikai sakys: va, tai kam man to reikia! Tačiau geriau pagalvojus, nors ir tenka palaukti savo grąžos pinigų, juk jie vistiek kris mums atgal į kišenę. Realiai nenaudodami Cashback tinklapių mes pinigus prarandame, o naudodami susigrąžiname. Tiesiog nėra priežąsčių, kodėl nenaudoti Cashback tinklapių, nes jie duoda tik naudą.

Dažnai žmonės naudoja vieną Cashback tinklapį ir laiko jį pačiu geriausiu. Aš su tuo nesutikčiau. Perkant skirtingose el. parduotuvėse, skirtingi tinklapiai gali pasiūlyti skirtingas sąlygas. Pavyzdžiui Lyoness perkant iš aliexpress siūlo vos 1 proc., Bonusway – nepilnus 2 proc. (neskaitant naujų klientų boonuso, kuris gali siekti 6,6proc, tačiau tapus nenaujau klientu grįšta į 1,6proc) perkant iš Aliexpress. Tuo tarpu TopCashBack ir SimplyBestCoupons siūlo 7-8proc. grąžą, perkant tame pačiame Aliexpress tinklapyje. Taigi šioje situacijoje be jokios abejonės mes turėtumėm rinktis mums labiausiai tinkamą situaciją. Kitu atveju, jeigu mes norime gauti grąžą pirkdami Lietuviškose parduotuvėse, turime ieškoti lietuvoje gerai veikiančio Cashback tinklapio tada rinktumėmės Bonusway, Lyoness ar panašų.

Toliau paanalizuosime keletą Cashback tinklapių ir duodamų “Cashback” . Be jokios abejonės, jų yra daugiau ir kiekvienas mūsų, norėdami gauti didžiausią naudą turime ieškoti sau tinkamiausio. Straipsnio tikslas priminti dropshipperiams ir tiems, kas nežino apie cashback, kad cashback naudoti yra naudinga.

Dalinkitės vieni su kitais Refferal nuorodomis, pasakokite draugams ir kolegoms. Tokius dalykus visi turi žinoti, nes taupyti yra labai sveika piniginei.

SimplyBestCoupons

Šis tinklapis šiuo metu yra labai populiarus tarp dropshipperių dėl suteikiamos pakankamai didelės grąžos dropshipperių pamėgtuose tinklapiuose. Taip pat pateikiu mokyklos registracijos nuorodą:

Su šia nuoroda, kai kuriuose tinklapiuose grąža bus didesnė nei įprasta.

Aliexpress grąža 7proc. ( su nuoroda 8 proc.). Procentas gali būti užskaitytas mažesnis, kadangi tai priklauso nuo to ar Aliexpress pardavėjas dalyvauja “Affiliate” programoje ar ne. Ta pati tvarka yra visuose Cashback tinklapiuose.

Gearbest grąža 4 proc. (su nuoroda 4,5proc)

Banggood grąža 4proc. (su nuoroda 6 proc)

TomTop grąža 10 proc.

Amazon Gift Cards grąža 1proc. (1,5proc su Chrome papildiniu)

Walmart grąža 3,5 proc.

Target grąža 5 proc.

Tinklapis išmoka jūsų sukauptą Cashback sumą vieną kartą per mėnesį jūsų pasirinktu būdu. Populiariausias būdas išmokėjimai PayPal.

TopCashBack

Nuoroda registracijai: https://www.topcashback.com/dsmokykla

Aliexpress grąža 7proc.

Gearbest grąža 4 proc.

Banggood grąža 6proc.

TomTop grąža 9 proc.

Walmart grąža 3 proc.

Target grąža 2,25 proc.

Tinklapis išmoka jūsų sukauptą Cashback sumą tada, kai jūs pats nusprendžiate, kad norite jog sukaupta ir patvirtinta išmokai suma būtu išmokėta. Populiariausias būdas išmokėjimai PayPal.

Manote, kad žinote geresnių Cashback tinklapių su puikesne ir geresne nauda vienuose ar kituose tinklapiuose? Mes laukiame Jūsų įžvalgų šio straipsnio komentaruose!

SVARBU

Tam, kad Cashback būtų užskaitytas pirmiausia Jūs turite įeiti ir prisijungti prie Cashback tinklapio. Tada tame tinklapyje susiraskite elektroninę parduotuvę, kurioje ruošiatės kažką pirkti ir eikite į ją paspausdami nukreipiamąjį mygtuką. Luktelkite kol būsite nukreipti ir naršykite, pirkite.

Jūsų naršyklė turėtų neturėti papildinių. Kai kurie papildiniai užblokuoja jūsų naršymą ir cashback tinklapis negali užskaityti jūsų pirkimo. Būkite atidūs.

Gero naudojimo! Nepraraskite progos susigrąžinti dalies išleistų pinigų. Ir laukiame Jūsų pasiūlymų bei klausimų šia tema straipsnio komentaruose!