Naujienos

Dropshipperio dienoraštis. Dropshippingo mokymai

Online mokymai
Dienoraštis Dropshippingas

Dropshipperio dienoraštis. Dropshippingo mokymai

Vieną dieną, kai atradau pirmą video youtube apie dropshippingą dar nežinojau, kaip toli su juo eisiu. Tačiau pardavusi pirmą prekę, viduje pajutau: o taip, mažuti. Tu būsi mano. Mano finansinė padėtis tuo metu buvo labiau nei apgailėtina. Turėjau maždaug nieko. Nors tiksliau nieko dar būtų buvę neblogai. Turėjau rimtų bėdų. Bet ne apie tai dabar. Kokia mano savijauta buvo tada. Atsimenu kaip šiandien – kiekvienam pelės spragtelėjime mane lydėjo klausimai: kas čia? Ka šitas reiškia? O kaip šitą daryti? Kas per velnias? Kodėl neleidžia? Kaip padaryti? O čia dabar kas?

Taip, aš jau senokai neesu startinėse pozicijose, bet niekada nepamiršiu kiek velniškai daug klausimų man kilo. Jų buvo ir paprastų (dabar žiūrint) ir sudėtingų. Visa tai atrodė, kažkokia velniava, nors iš pirmo žvilgsnio paprasta, bet niekas šiame gyvenime nėra paprasta. Leiskite man būti konkretesniai.

Pirmas klausimas aišku – kaip įdėti pirmą skelbimą į ebay ? Žinoma, tai labai paprasta. Įvedi į youtube ir rasi kokį tūkstantį video kaip tai padaryti. Sekantis klausimas – kaip įdėti gerą skelbimą į ebay ? čia jau reikėjo paieškoti atsakymo. Iš tikro ieškojau šio atsakymo kelerius metus, ir kas dieną jo ieškau toliau. Viskas keičiasi labai greitai. Ir šiuo metu vyksta didžiuliai pokyčiai ebay. O tai reiškia, kad atsakymai irgi keičiasi. Norite mano patarimo? Jei manote, kad mokymų pirkimas yra pinigų švaistymas ir viskas paaiškinta youtube, tai labai skeptiškai žiūrėkite į senesnę nei 6 mėnesių informaciją, nors šiai dienai gal tai ir per didelis laiko tarpas.

Kitas klausimas – kodėl negaliu įdėti prekės į ebay? Ka reiškia Request higher selling limits? Kas yra pardavimo limitai ir kaip juos pasikelti? Tada googlini, nes daugiau nieko nebelieka. Tada supranti, kad reikia skambinti. Ta prasme skambinti į ebay? Jie čia rimtai? O ko jie klaus? O ką man sakyt? O dropshippinti galima ebay? Manau kiekvienas naujokas šiuose klausimuose atpažįsta save.

Žinot ką dar padariau? Skambinau iš savo telefono. Negana to, kad neturėjau pinigų maistui, valgydavau iš močiutės atsivežtas bulves. Man sugedo automobilis. O aš į JAV skambinėju iš savo telefono ir įsivariau į dar baisesnį bankrotą su telefono sąskaitą. Jei kas būtų pasakęs, kad galiu paskambinti nemokamai… Bet nepasakė. Aš neturėjau pinigų įsigyti jokį kursą – nors tuo metu labai aukšto lygio kursų ir nebuvo, kurie man būtų atsakę į šiuos klausimus ar apdraudę nuo didžiulių telefono sąskaitų.

Tęskime toliau. Pirmas pardavimas – ta prasme money on hold? Pradedi skaityti – 21 dienos pinigų užlaikymas. Kas yra PayPal jail? Tai pala pala – kada aš gausiu pinigus? Aš išvis juos jau gavau? Ką dabar daryti? Kaip užsakyti prekę? Kur čia pažymėti? Ai gerai, šitą radau. O kas čia dabar? Kodėl negaliu jos įdėti iš naujo?

Važiuojam toliau. Tai kaip išsivesti pinigus iš paypal? Kodėl man neleidžia į mano mastercard? Ok pridėsiu maestro. Ta prasme neveikia maestro (o jei rimtai maestro niekada nesirinkit kaip savo kortelės). Tai ką dabar daryt? Ateina suvokimas, kad trupučio pinigų pradžiai reiks. Išimu visas brangiai įdėtas prekes. Startuoju su lipdukais ant automobilių ir bevielėm pelėm. Jas įpirksiu iš savo darbo biržos pašalpos.

Gavau darbo biržos pašalpą. Nusipirkau pirmuosius savo mokymus. Peržiūrėjau gal 5 kartus tą patį vakarą. Na jie nebuvo ilgiausi mano pirkti mokymai. Truputį išgrynintas verslo modelis, truputį esu pakreipta teisingesne linkme. Bet klausimai kyla vėl ir vėl ir vėl ir vėl. Kas čia per mygtukas? Kodėl šito anksčiau nebuvo? Ką dabar daryt? Kur dingo pinigai? Kada ateis išvesti pinigai? Kas tas payoneer? Kaip jį naudoti? Kaip sutaupyti konvertacijas? Kas yra gerai parduodamos prekės? Kaip rasti gerai parduodamų prekių? Ta prasme negaliu pardavinėti elektroninių cigarečių? Tai kodėl kiti pardavinėja? Kiti gali ir aš pardavinėsiu. Ta prasme nebegaliu pardavinėti ebay? Ta prasme neatblokuosite? Ta prasme aš pardavinėjau draudžiamas prekes? Nesąmonė, paskambinsiu dar kartą…ir dar kartą… Ta prasme čia mano telefono sąskaita 200eur? Gerai užregistruosiu naują ebay ir praėsiu iš naujo. Ta prasme paskyros susietos? Tai ką viskas? Ieškotis darbo? Negali būti. Eureka! Kas tas ebay stealth? Gal jei padaryčiau šitaip…? o gal šitaip…?

Jeigu skaitote ir toliau jūs arba bandote atsakyti į daug panašių klausimų arba jau praėjote šį etapą. Nežinau ar pakankamai aiškiai nupasakojau kiek daug klaustukų iškildavo pačioje pradžioje. Būtent remdamasi savo patirtimi ir visais klausimais, kurie man iškilo, bei problemomis, kurių prisidariau per nežinojimą ir užsispyrimą bei nesiklausymą sistemos kurioje dirbu ir jos neišmanymą sukūriau mokymus. Taip informacijos juose daug – apie 11 valandų. Kadangi juos nuolat pildau dabar jau daugiau. Bet ten visi atsakymai į klausimus, kurie jums dar nekilo. Manote mokymai nesąmonė? Viskas gerai. Jūs rasite atsakymus, kaip radau ir aš. Tik užtruksite ilgiau. Kaip aš užtrukau. Aš realiai startavau be mokymų, pirmieji buvo tik pakreipimas tinkama linkme. Ir atsakymų ieškojau ir išmokau dirbti gerai po maždaug metų. Nors į kai kuriuos klausimus atsakymų tebeieškau. Tik aš jau ne viena. Mokyklos bendruomenė per 820 narių ir atsakymų mes ieškom kartu, kadangi bazinius dalykus visi nauji nariai jau žino, belieka tik tobulėti. Kas yra žymiai, žymiai, žymiai greičiau suvokiant ką darai nuo pirmos dienos.

Skaitantiems bendruomenės nariams – myliu Jus, bučiuoju ir dėkoju, kad esate kartu ;*

Skaitantiems ne bendruomenės nariams – kviečiu prisijungti : https://dropshippingcourses.com/course/dropshipping-from-china-lithuanian-language/

 

Visada Jūsų,

Indrė

 

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *