Naujienos

Kaip prekiauti per Kiniečių Naujuosius metus?

chinese-new-year-2018
Dropshippingas eBay

Kaip prekiauti per Kiniečių Naujuosius metus?

Kiniečių Naujų metų šventė 2018 metais vyks vasario 16 dieną. Kiniečiai tikrai mėgsta švęsti, Naujiesiems metams sutikti jie turi festivalį ir oficialiai laisvadieniai yra nuo vasario 15 iki vasario 21 dienos. Kaip ir atrodytų dar galėtumėm tą vieną savaitę išgyventi, bet oficialūs laisvadieniai dar ne viskas. Kinijoje verslas gali užsidaryti maždaug dviems savaitėms. Tikėtinas siuntų neišsiuntimo laikotarpis vasario 7 – vasario 25 dienos. Labai tikėtinas siuntų vėlavimas ne tik todėl, kad prekės buvo neišsiųstos gana ilgai, bet ir todėl, kad po šio festivalio Kinijos kurjerius aplanko neįtikėtina pardavėjų ir siuntėjų apgultis. Šis straipsnis skirtas aptarti kaip sušvelninti Kiniečių Naujųjų metų vėlavimų žalą.

 

Pirmiausia geros naujienos. Ebay puikiai žino faktą, kad Kinijoje vyksta didysis festivalis ir nemato čia nieko bloga. Tai yra oficiali valstybės (turinčios daugiausiai gyventojų pasaulyje) šventė. Laisvadienius ebay pripliusuoja prie būsimojo pristatymo laiko, todėl laiko mes turim daugiau ir klientas pirkdamas prekę mato ilgesnį terminą. Kinijos laisvadienių metu matysite, kad prekes turite išsiųsti („Ship by“) ne per kelias darbo dienas (ar tokį terminą kokį esame pažymėje kaip „handling time“). Turėsime kelias Kinijos darbo dienas. Tai šiek tiek palengvina stresą, kurį tikėtina patirsime.

 

Dabar mes turėtumėme imtis kelių saugumo žingsnių, kad išvengtumėm kaip įmanoma daugiau klausimų.

Patarimas Nr 1. Į savo skelbimus įtraukite prierašą, apie tai jog dėl Kinijos naujųjų metų šventės ir pavasario festivalio ( Chinese New Year ir Spring Festival Golden Week holiday) 2018m. vasario 7-21dienomis siuntos nebus siunčiamos. Ir artimiausia jų išsiuntimo data bus Vasario 22diena. Keli pavyzdžiai (paimti tiesiog iš Kinijos skelbimų):

Thank you for purchasing and Thank you for choosing us. However, we’ll have a public holiday from Feb 15th through Feb 21nd. During that time, all the shipping service will not be available and may cause the shipping delay for several days. All messages within 24 hours of reply

Thanks for your understanding and your patience is much appreciated. If you have any other concerns, please just let us know. Keep in touch.

Thanks

***

Dear customer,

Due to the closure of the shipping service during the Chinese New Year holiday from Feb 15, 2017 to Feb 21, 2017. Our shipping will be stopped in this period.

We apologize for the inconvenience.

Wish you all the best. ^^

 

Jeigu turite daug skelbimų, veikiausiai nenorite redaguoti kiekvieno skelbimo atskirai. Tad dar viena džiugi žinia – galite padaryti tai urmu. Keliaujate į My ebay->Selling->Listings, pažymite visus skelbimus:

Paveikslėlis nr. 1

 

Vienu metu papildomą sakinį galite pridėti prie 500 skelbimų.

 

Toliau, esate nukreipiami į puslapį matoma Paveikslėlyje Nr. 2. Pažymite visus skelbimus

 

Paveikslėlis Nr. 2

 

Spaudžiate Edit fields ->Item description.

Paveikslėlis Nr. 3

 

Atiraduriame lange renkamės: Edit listings in bulk – add to item description ir pridedame tekstą, kuris bus matomas kiekviename skelbime.

Paveikslėlis Nr. 4

 

Spaudžiame save and close.

***Kai norėsite pašalinti šį tekstą, tai galėsite taip pat padaryti urmu. Šiame žingsnyje jums reikės pasirinkti Edit listings in bulk – finad and replace, tada į langelį Find įrašyti šį tekstą, o langelį Replace palikti tuščią.

 

Toliau būsite nukreiptas atgal į langą matomą Paveikslėlyje Nr.5. Spausite Submit changes ir viskas. Tekstas bus pridėtas prie visų pažymėtų skelbimų.

Paveikslėlis Nr.5

 

Patarimas Nr.2. Primygtinai rekomenduoju, prie kontaktinės žinutės klientams, šiuo periodu taip pat pridėti įspėjimą, kad prekės gali vėluoti dėl Kinų naujųjų metų šventės. Svarbu užtikrinti, kad klientas būtų apie tai informuotas ir jam nebekiltų klausimas, kodėl jums reikia daugiau laiko išsiųsti prekę.

 

Šis periodas iš tiesų nėra lengvas, bet nėra toks ir baisus. Nusiteikiame ir atlaikome. Esminė problema, kad šiuo laikotarpiu iš klientų rečiau perkančių internetu gausime daugiau klausimų, o prekės gali keliauti (nebūtinai taip ir bus) ilgiau nei įprasta. Klientų informavimas apie galimus strigimus apsaugo mus nuo daug dar nekilusių problemų.

 

Kantrybės prekyboje Kinų naujųjų metų laikotarpiu!

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *